Medžiagų kokybės vadybininkas (-ė) (Terminuota darbo sutartis)

  • Nuo 800 EUR į rankas
  • - Užtikrinti baldų gamyboje naudojamų medžiagų tiekėjų procesų ir jų tiekiamų medžiagų kokybės atitikimą reikalavimams; - Palaikyti ir vystyti medžiagų kokybės dokumentų duomenų bazę; - Tikrinti iš medžiagų tiekėjų gautų dokumentų atitikimą kliento reikalavimams; - Tobulinti gaunamų medžiagų kokybės patikros tvarką; - Teikti pasiūlymus gaunamų medžiagų kokybės gerinimui; - Analizuoti ir sisteminti gamybos procese sunaudotos medienos apskaitos duomenis.
  • - Sveikatos draudimas; - Pažangi verslo aplinka ir įdomūs iššūkiai; - Tobulėjimo ir karjeros galimybės SBA grupėje; - Laisvė iniciatyvai, kitokiam mąstymui bei drąsai kurti.
  • - Pilnas etatas
  • Klaipėda, Joniškės g. 21
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- Aukštasis išsilavinimas chemijos, baldų ar medienos apdirbimo inžinerijos srityje; - Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai; - Puikios anglų kalbos žinios, rusų kalbos žinios - privalumas; - Šeimininkiškas požiūris, kūrybiškumas ir veržlumas. Privalumai: - Panašaus darbo patirtis; - Vadybos sistemų (ISO) bei auditų principų išmanymas ir praktinė taikymo patirtis.

APIE KOMPANIJĄ

SBA grupė vienija apie 5000 darbuotojų 30-yje įmonių, veikiančių baldų gamybos, tekstilės, nekilnojamojo turto ir investicijų valdymo sektoriuose. Auganti ir sėkminga įmonių grupė atveria plačias karjeros bei profesinio augimo galimybes drąsiems ir kūrybiškiems žmonėms, pasiryžusiems nuolat tobulėti ir tobulinti.  Be tvarios verslo plėtros ir talentų ugdymo, SBA grupė didelį dėmesį skiria socialinei atsakomybei ir bendruomeniniams projektams. Jūsų atsiųsti duomenys bus tvarkomi pagal įmonėje patvirtintą duomenų privatumo politiką. Su privatumo politika galite susipažinti: http://www.sba.lt/privatumo-politika/

Medžiagų kokybės vadybininkas (-ė) (Terminuota darbo sutartis), SBA Competence and service center

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS