Grįžti atgal

Vamzdynų suvirintojas

  • Nuo 3.350 EUR į rankas
  • Darbas Prancūzijoje Saint-Nazaire arba Suomijoje, Turku mieste kruiziniuose laivuose. Darbo pobūdis: - Aliumininių ir nerūdijančio plieno vamzdžių virinimas TIG, MIG, MAG, ir elektrodu kruiziniuose laivuose.
  • Mes garantuojame: - Apmokėti visas komandiruočių išlaidas (lėktuvo bilietų, būsto, transporto iš/ į darbą); - Apgyvendinti bute su visais patogumais ir internetu; - Suteikti visas darbui reikalingas priemones; - Suteikti visas galimybes įgyti aukštesnę kvalifikaciją ir tobulėti kaip savo srities specialistui.
  • 8 savaites dirbame/2 savaites ilsimės arba 6 savaites dirbame/2 savaites ilsimės - Pilnas etatas
  • Užsienis

REIKALAVIMAI

- Turite panašios darbo patirties; - Virinate TIG, MIG, MAG ir elektrodu; - Virinate nerūdijantį plieną; - Virinate 89-219 mm storio vamzdžius; - virinate 1G, 2G, 5G, 6G pozicijomis; - darbe esate atsakingas ir kruopštus.

APIE KOMPANIJĄ

RNDV Group - esame tarptautinė kompanija, jau daugiau kaip 10 metų teikianti aukščiausios kokybės elektrotechnikos, silpnų srovių ir telekomunikacijų inžinerijos paslaugas laivuose bei sausumos statiniuose. Taip pat atliekame suvirinimo, santechnikos, vandentiekio ir nuotekų sistemų montavimo sričių darbus. Sėkmingai vykdome savo projektus Lietuvoje, Vokietijoje, Olandijoje, Danijoje, Islandijoje, Prancūzijoje, Japonijoje ir kitose šalyse.

Vamzdynų suvirintojas, RNDV Group

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+37067035591
KANDIDATUOTI BE CV SIŲSTI SAVO CV Daugiau darbo pasiūlymų