Vamzdynų montuotojas (-a)

  • Nuo 2.800 EUR į rankas
  • Darbas Suomijoje Turku mieste ir Prancūzijoje Saint-Nazaire mieste kruiziniuose laivuose. Darbo pobūdis: - Priešgaisrinių sistemų lankstymas bei montavimas (Ermeto). Taip pat būtų dirbama prie HVAC sistemų - varinių, metalinių, plastikinių, cinkuotų vamzdžių.
  • Mes garantuojame: - Apmokėti visas komandiruočių išlaidas (lėktuvo bilietų, būsto, transporto iš/ į darbą); - Apgyvendinti bute su visais patogumais ir internetu; - Suteikti visas darbui reikalingas priemones; - Suteikti visas galimybes įgyti aukštesnę kvalifikaciją ir tobulėti kaip savo srities specialistui.
  • 8 savaites dirbame/2 savaites ilsimės arba 6 savaites dirbame/2 savaites ilsimės - Pilnas etatas
  • Užsienis
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- Turite vamzdynų montavimo patirties; - Susikalbate anglų kalba (privalumas); - Darbe esate atsakingas ir kruopštus.

APIE KOMPANIJĄ

RNDV Group - esame tarptautinė kompanija, jau daugiau kaip 10 metų teikianti aukščiausios kokybės elektrotechnikos, silpnų srovių ir telekomunikacijų inžinerijos paslaugas laivuose bei sausumos statiniuose. Taip pat atliekame suvirinimo, santechnikos, vandentiekio ir nuotekų sistemų montavimo sričių darbus. Sėkmingai vykdome savo projektus Lietuvoje, Vokietijoje, Olandijoje, Danijoje, Islandijoje, Prancūzijoje, Japonijoje ir kitose šalyse.

Vamzdynų montuotojas (-a), RNDV Group

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+37069629418
SKELBIMAS NEAKTYVUS