Projekto inžinierius (elektros darbai)

  • Nuo 2.500 EUR į rankas
  • BŪK PASIRUOŠĘS: -Rengti ir tvarkyti projekto techninę dokumentaciją; -Rengti darbo paketus (reikalingų brėžinių, medžiagos ir kitos informacijos montavimo darbams atlikti surinkimas); -Bendrauti su užsakovo atstovais – projektuotojais; -Įvertinti atliktų darbų progresą (skaičiavimais paremtas projekto eigos sekimas); -Planuoti projektą pagal darbų vadovo nurodymus; -Tobulėti ir išmokti daug naujų dalykų.
  • MES TAU SUTEIKSIME: -Darbo vietą Vokietijoje, Hamburgo mieste, poilsį – Lietuvoje. Dirbame 4 savaites Vokietijoje, ilsimės 1 savaitę Lietuvoje; -Apgyvendinimą su visais patogumais (nereikia niekuo rūpintis ir už nieką mokėti); -Kelionių suorganizavimą (+ apmokėjimą); -Išskirtinę „Naujoko“ įvedimo programą – mokymus (taip apie ją atsiliepia visi mūsų naujokai); -Galimybę tobulėti ir siekti aukštesnių pozicijų (jų įmonėje labai daug ir įvairių); -Komandą, apie kurią svajoja kiekvienas kandidatas.
  • 4 sav. dirbame/1 sav. ilsimės arba 6 sav. dirbame/2 sav. ilsimės - Pilnas etatas
  • Užsienis

REIKALAVIMAI

-Turi išsilavinimą elektrotechnikos srityje; -Turi 2+ metų patirties inžinerinėje srityje; -Bendrauji anglų kalba; -Mėgaujiesi tiek savarankišku, tiek komandiniu darbu; -Mėgsti atlikti įvairius skaičiavimus.

APIE KOMPANIJĄ

RNDV Group - esame tarptautinė kompanija, jau daugiau kaip 10 metų teikianti aukščiausios kokybės elektrotechnikos, silpnų srovių ir telekomunikacijų inžinerijos paslaugas laivuose bei sausumos statiniuose. Vienu metu vykdome daugaiu nei 40 skirtingų projektų. Sėkmingai dirbame: Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Prancūzijoje ir kitose šalyse.

Projekto inžinierius (elektros darbai), RNDV Group

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+37061109859
KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI