Grįžti atgal

Transporterių/saulės panelių montuotojas

  • Nuo 2.200 EUR į rankas
  • Norja transporterių, konvejerinių sistemų surinkimo darbai. Taip pat saulės panelių ir susijusių metalinių konstrukcijų montavimas. Darbas įvairiose Europos šalyse. Juostinių diržų mechanizmo surinkimas, paskirstymo blokų surinkimas, blokų jungimas jungiamaisiais varžtais ir pan. Išvykimas: sausio mėn.
  • Mes garantuojame: - Apmokėti visas komandiruočių išlaidas (lėktuvo bilietų, būsto, transporto iš/ į darbą); - Apgyvendinti bute su visais patogumais ir internetu; - Suteikti visas darbui reikalingas priemones; - Suteikti visas galimybes įgyti aukštesnę kvalifikaciją ir tobulėti kaip savo srities specialistui.
  • 8 savaites dirbame/2 savaites ilsimės arba 6 savaites dirbame/2 savaites ilsimės - Pilnas etatas
  • Užsienis
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- Panaši darbo patirtis (įrenginėjant arba surinkinėjant įvairaus tipo pramoninius objektus: maisto pramonės gamybos, mašinų gamybos bei jų komponentų įrangos, baldų gamybos objektus); - Gebėjimas skaityti mechaninius brėžinius/surinkimo schemas; - Techninės anglų k. bazinės žinios - privalumas.

APIE KOMPANIJĄ

RNDV Group - esame tarptautinė kompanija, jau daugiau kaip 10 metų teikianti aukščiausios kokybės elektrotechnikos, silpnų srovių ir telekomunikacijų inžinerijos paslaugas laivuose bei sausumos statiniuose. Taip pat atliekame suvirinimo, santechnikos, vandentiekio ir nuotekų sistemų montavimo sričių darbus. Sėkmingai vykdome savo projektus Lietuvoje, Vokietijoje, Olandijoje, Danijoje, Islandijoje, Prancūzijoje, Japonijoje ir kitose šalyse.

Transporterių/saulės panelių montuotojas, RNDV Group

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+37069629418
SKELBIMAS NEAKTYVUS