Šaltkalvis - suvirintojas (Vokietija / Prancūzija)

  • Nuo 2.400 EUR į rankas
  • Darbas laivų statyklose Vokietijoje ir Prancūzijoje! Kabelinių trasų ir kitų nesudėtingų metalinių konstrukcijų paruošimas, montavimas ir tvirtinimas.
  • Mes įsipareigojame: - pasirūpinti darbo pastovumu ir stabilumu; - suorganizuoti komandiruotes į užsienį; - apgyvendinti bute/name su visais patogumais; - pasirūpinti darbui reikalingomis priemonėmis (darbo rūbai, avalynė, darbo įrankiai, transportas ir - suteikti galimybę tobulėti kvalifikuotų kolegų tarpe.
  • 8/6 savaites dirbame, 2 ilsimės - Pilnas etatas
  • Užsienis

REIKALAVIMAI

Mes tikimės, kad Jūs: - turite patirties laivinėje statyboje (privalumas); - turite patirties metalo apdirbimo (pjaustymo, lankstymo) sferoje; - gebate virinti elektrodais; - esate kruopštus ir atsakingas.

APIE KOMPANIJĄ

RNDV Group - esame tarptautinė kompanija, jau daugiau kaip 10 metų teikianti aukščiausios kokybės elektrotechnikos, silpnų srovių ir telekomunikacijų inžinerijos paslaugas laivuose bei sausumos statiniuose. Taip pat atliekame suvirinimo, metalo konstrukcijų montavimo, konvejerinių sistemų ir saulės panelių montavimo darbus. Sėkmingai vykdome savo projektus Lietuvoje, Vokietijoje, Nyderlanduose, Belgijoje, Islandijoje, Prancūzijoje, ir kitose šalyse.

Šaltkalvis - suvirintojas (Vokietija / Prancūzija), RNDV Group

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI