Kabelinių linijų montuotojas (Europoje) - be patirties apmokome!

  • 1.600 - 2.000 EUR į rankas
  • Elektros kabelių tiesimo darbai antžeminiuose ir laiviniuose objektuose (DATA centrai, industriniai ir gyvenamieji pastatai, kruizai, jachtos, kariniai laivai ir pan.). Neturinčius patirties - apmokome savo mokymų centre!
  • Mes įsipareigojame: - pasirūpinti darbo pastovumu ir stabilumu; - suorganizuoti komandiruotes į užsienį; - apgyvendinti bute/name su visais patogumais; - pasirūpinti darbui reikalingomis priemonėmis (darbo rūbai, avalynė, darbo įrankiai, transportas ir - suteikti galimybę tobulėti kvalifikuotų kolegų tarpe.
  • 8/6 savaites dirbame, 2 ilsimės - Pilnas etatas
  • Panevėžys
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Mes tikimės, kad Jūs: - turite elektros srities išsilavinimą (privalumas); - turite patirties elektros darbų sferoje (privalumas); - turite darbo patirties kabeliavimo darbuose (privalumas); - vertinate atsakingumą ir punktualumą; - turite anglų arba vokiečių kalbos įgūdžius (privalumas); - turite vairuotojo pažymėjimą (B kat.).

APIE KOMPANIJĄ

RNDV Group - esame tarptautinė kompanija, jau daugiau kaip 10 metų teikianti aukščiausios kokybės elektrotechnikos, silpnų srovių ir telekomunikacijų inžinerijos paslaugas laivuose bei sausumos statiniuose. Taip pat atliekame suvirinimo, metalo konstrukcijų montavimo, konvejerinių sistemų ir saulės panelių montavimo darbus. Sėkmingai vykdome savo projektus Lietuvoje, Vokietijoje, Nyderlanduose, Belgijoje, Islandijoje, Prancūzijoje, ir kitose šalyse.

Kabelinių linijų montuotojas (Europoje) - be patirties apmokome!, RNDV Group

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS