Kabelinių linijų/konstrukcijų montuotojas (patirtis nebūtina)
RNDV Group | randu.lt
  • Nuo 1.700 EUR Neto
  • Darbas Vokietijoje, Prancūzijoje, Rumunijoje - laivų statykloje. Darbo pobūdis: Kabelinių linijų montavimas, neturint patirties - suteikiame apmokymus. Darbo pradžia: artimiausiu metu, priklauso nuo darbuotojo galimybių.
  • Mes siūlome: Apgyvendinimą su visais patogumais, organizuotas ir apmokomas keliones į užsienį bei į/iš darbo, suteikti darbą rotacijomis: 8 sav. dirbame/2 sav. ilsimės, pasirūpinti darbui reikalingomis priemonėmis (darbo drabužiais, batai ir kt.), padėti įgyti aukštesnę kvalifikaciją ir tobulėti kaip specialistui.
  • Dirbame 8 savaites/ilsimės 2 savaites
  • Užsienis

REIKALAVIMAI

- Patirtis elektros kabelinių linijų montavime - privalumas - Anglų k. - privalumas - Komandos valdymo patirtis - privalumas - Darbštumas, atsakingumas, noras tobulėti

APIE KOMPANIJĄ

RNDV Group - esame tarptautinė kompanija, jau daugiau kaip 10 metų teikianti aukščiausios kokybės elektrotechnikos, silpnų srovių ir telekomunikacijų inžinerijos paslaugas laivuose bei sausumos statiniuose. Taip pat atliekame suvirinimo, santechnikos, vandentiekio ir nuotekų sistemų montavimo sričių darbus. Sėkmingai vykdome savo projektus Lietuvoje, Vokietijoje, Olandijoje, Danijoje, Islandijoje, Prancūzijoje, Japonijoje ir kitose šalyse.

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
RNDV Group
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+37061251872
KANDIDATUOTI DAUGIAU SKELBIMŲ