Automatikas

  • Nuo 2.600 EUR į rankas
  • - Darbas Olandijoje, Suomijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Švedijoje, Belgijoje. - Darbas nuolatinis, komandiruotėmis. - Objektai: industriniai pastatai (gamyklos, ligoninės, ofisų pastatai, prekybos centrai) ir laivai (kruizai, jachtos, upiniai, kariniai ir pan.). - Darbo pobūdis: elektros įrangos jungimo darbai (jėgos kabelių jungimas, valdymo skydų jungimas, automatikos skydų jungimas ir pan.).
  • Apgyvendinimas Visos darbui reikalingos priemonės Galimybė įgyti aukštą kvalifikaciją Mes siūlome: - Apgyvendinimą su visais patogumais, organizuotas ir apmokomas keliones į užsienį bei į/iš darbo; - Suteikti darbą rotacijomis: 8 sav. dirbame/2 sav. ilsimės; - Pasirūpinti darbui reikalingomis priemonėmis (darbo rūbai, avalynė, darbo įrankiai.); - Padėti įgyti aukštesnę kvalifikaciją ir tobulėti kaip specialistui.
  • 8 savaites dirbame/2 savaites ilsimės arba 6 savaites dirbame/2 savaites ilsimės - Pilnas etatas
  • Užsienis

REIKALAVIMAI

- Darbo patirtis elektros įrangos jungimo srityje; - Anglų k. žinios (privalumas); - Vairuotojo paž. (privalumas); - Motyvacija, atsakingumas, noras tobulėti.

APIE KOMPANIJĄ

RNDV Group - esame tarptautinė kompanija, jau daugiau kaip 10 metų teikianti aukščiausios kokybės elektrotechnikos, silpnų srovių ir telekomunikacijų inžinerijos paslaugas laivuose bei sausumos statiniuose. Taip pat atliekame suvirinimo, santechnikos, vandentiekio ir nuotekų sistemų montavimo sričių darbus. Sėkmingai vykdome savo projektus Lietuvoje, Vokietijoje, Olandijoje, Danijoje, Islandijoje, Prancūzijoje, Japonijoje ir kitose šalyse.

Automatikas, RNDV Group

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+37061251872
KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų