Automatikas
  • Nuo 2.800 EUR į rankas
  • - Darbas Olandijoje, Suomijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Švedijoje, Belgijoje. - Darbas nuolatinis, komandiruotėmis. - Objektai: industriniai pastatai (gamyklos, ligoninės, ofisų pastatai, prekybos centrai) ir laivai (kruizai, jachtos, upiniai, kariniai ir pan.). - Darbo pobūdis: elektros įrangos jungimo darbai (jėgos kabelių jungimas, valdymo skydų jungimas, automatikos skydų jungimas ir pan.).
  • Mes siūlome: - Apgyvendinimą su visais patogumais, organizuotas ir apmokomas keliones į užsienį bei į/iš darbo; - Suteikti darbą rotacijomis: 8 sav. dirbame/2 sav. ilsimės; - Pasirūpinti darbui reikalingomis priemonėmis (darbo drabužiais, batai ir kt.); - Padėti įgyti aukštesnę kvalifikaciją ir tobulėti kaip specialistui.
  • 8 savaites dirbame/2 savaites ilsimės
  • Užsienis

REIKALAVIMAI

- Darbo patirtis elektros įrangos jungimo srityje; - Anglų k. žinios (privalumas); - Vairuotojo paž. (privalumas); - Motyvacija, atsakingumas, noras tobulėti.

APIE KOMPANIJĄ

RNDV Group - esame tarptautinė kompanija, jau daugiau kaip 10 metų teikianti aukščiausios kokybės elektrotechnikos, silpnų srovių ir telekomunikacijų inžinerijos paslaugas laivuose bei sausumos statiniuose. Taip pat atliekame suvirinimo, santechnikos, vandentiekio ir nuotekų sistemų montavimo sričių darbus. Sėkmingai vykdome savo projektus Lietuvoje, Vokietijoje, Olandijoje, Danijoje, Islandijoje, Prancūzijoje, Japonijoje ir kitose šalyse.

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
RNDV Group
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+37061361064
KANDIDATUOTI DAUGIAU SKELBIMŲ