Elektromontuotojas (Norvegija)

  • Nuo 2.700 EUR į rankas
  • Darbas Norvegijoje, darbo pobūdis: kabelinių linijų montavimo, elektros instaliacijos montavimo ir elektros skydų pajungimo darbai naujai statomame DATA centre.
  • - Apgyvendinimas su visais patogumais - nemokamai - Kelionių organizavimas ir išlaidų padengimas rotacijos metu - Suteiksime visas darbui reikalingas priemones (darbo rūbais, avalyne, įrankiais, transportu) - Galimybė įgyti aukštesnę kvalifikaciją ir tobulėti kaip specialistui
  • 4 savaitės dirbamos/1 savaitė laisva, 8 savaitės dirbamos/2 savaitės laisvos - Pilnas etatas
  • Užsienis, Taikos pr. 52Ch

REIKALAVIMAI

Esate elektros srities specialistas; Turite DSB sertifikatą (privalumas); Esate atsakingas ir punktualus; Gebate kalbėti anglų/rusų kalbomis.

APIE KOMPANIJĄ

RNDV Group – tai įmonė, jau daugiau kaip 10 metų teikianti aukščiausios kokybės elektrotechnikos ir silpnų srovių inžinerijos paslaugas laivuose bei sausumos statiniuose. Taip pat dirbame suvirinimo, mechanikos ir elektromechanikos projektuose. RNDV Group sėkmingai vykdo savo projektus Vokietijoje, Nyderlanduose, Belgijoje, Prancūzijoje, Švedijoje, Suomijoje ir kitose šalyse. Kviečiame į savo būrį prisijungti kvalifikuotus specialistus ir motyvuotus darbuotojus, kurie norėtų papildyti mūsų veržlią komandą. Siųsdami savo CV, Jūs sutinkate kad Jūsų pateikti asmeniniai duomenys bus saugomi vidinėje RNDV įmonių grupės duomenų sistemoje visą atrankos laikotarpį.

Elektromontuotojas (Norvegija), RNDV Group

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+37061361064
KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI