Elektrikas statomoje jachtoje Nyderlanduose

  • Nuo 2.600 EUR į rankas priklauso nuo įgūdžių ir patirties
  • Elektros instaliacijos ir pajungimo darbai naujai statomoje superjachtoje: - apšvietimo, gaisro, garso, elektros lizdų montavimas ir pajungimas; - jutiklių, elektrotechninių ir kitų įrengimų prijungimas; - didelės kvadratūroskabelių jungimas; - skydų pajungimas.
  • Mes įsipareigojame: - suorganizuoti ir apmokėti keliones rotacijų metu; - suteikti gyvenamą būstą su visais patogumais; - pasirūpinti darbui reikalingomis priemonėmis (darbo įrankiai, rūbai, transportas ir kt.); - suteikti galimybę tobulėti kaip specialistui.
  • 8 savaites dirbame/2 savaites ilsimės arba 6 savaites dirbame/2 savaites ilsimės - Pilnas etatas
  • Alytus
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Mes tikimės, kad Jūs: - esate elektros srities specialistas; - gebate skaityti elektros principines schemas; - turite DSB sertifikatą (privalumas); - esate atsakingas ir punktualus; - gebate kalbėti anglų, rusų kalbomis.

APIE KOMPANIJĄ

RNDV Group - esame tarptautinė kompanija, jau daugiau kaip 10 metų teikianti aukščiausios kokybės elektrotechnikos, silpnų srovių ir telekomunikacijų inžinerijos paslaugas laivuose bei sausumos statiniuose. Taip pat atliekame suvirinimo, santechnikos, vandentiekio ir nuotekų sistemų montavimo sričių darbus. Sėkmingai vykdome savo projektus Lietuvoje, Vokietijoje, Olandijoje, Danijoje, Islandijoje, Prancūzijoje, Japonijoje ir kitose šalyse.

Elektrikas statomoje jachtoje Nyderlanduose , RNDV Group

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+37061251872
SKELBIMAS NEAKTYVUS