Elektrikas / Automatikas (Darbas Europoje)

  • Nuo 2.400 EUR į rankas
  • - Darbas Olandijoje, Suomijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Švedijoje, Belgijoje. - Darbas nuolatinis, komandiruotėmis. - Objektai: industriniai pastatai (gamyklos, ligoninės, ofisų pastatai, prekybos centrai) ir laivai (kruizai, jachtos, upiniai, kariniai ir pan.). - Darbo pobūdis: elektros įrangos instaliacijos ir jungimo darbai (kabeliavimas, instaliacija, jėgos kabelių jungimas, valdymo skydų jungimas, automatikos skydų jungimas ir pan.).
  • Apgyvendinimas Visos darbui reikalingos priemonės Galimybė įgyti aukštą kvalifikaciją
  • 8 savaites dirbame/2 savaites ilsimės arba 6 savaites dirbame/2 savaites ilsimės - Pilnas etatas
  • Vilnius

REIKALAVIMAI

- Darbo patirtis elektros instaliavimo srityje (Elektromontuotojams); - Darbo patirtis elektros įrangos jungimo srityje (Automatikams); - Anglų k. žinios (privalumas); - Vairuotojo paž. (privalumas); - Motyvacija, atsakingumas, noras tobulėti.

APIE KOMPANIJĄ

RNDV Group - esame tarptautinė kompanija, jau daugiau kaip 10 metų teikianti aukščiausios kokybės elektrotechnikos, silpnų srovių ir telekomunikacijų inžinerijos paslaugas laivuose bei sausumos statiniuose. Taip pat atliekame suvirinimo, santechnikos, vandentiekio ir nuotekų sistemų montavimo sričių darbus. Sėkmingai vykdome savo projektus Lietuvoje, Vokietijoje, Olandijoje, Danijoje, Islandijoje, Prancūzijoje, Japonijoje ir kitose šalyse.

Elektrikas / Automatikas (Darbas Europoje), RNDV Group

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+37061251872
KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI