Darbų vykdytojas (elektros darbai)
  • Labai patrauklų atlyginimą priklausantį nuo turimos kompetencijos
  • Darbas Vokietijoje, Švedijoje, Belgijoje, Olandijoje, įvairiuose objektuose (laivų statyba, antžeminė statyba), atliekami darbai: elektros kabelinių linijų montavimas, elektros instaliacijos montavimas bei elektros įrangos pajungimo darbai. Vadovavimas elektrikų/kabelinių linijų montuotojų komandai (5-10), darbų priežiūra, koordinavimas, kokybės tikrinimas, komunikacija su užsakovu.
  • Mes siūlome: apgyvendinimą su visais patogumais, organizuotas ir apmokomas keliones į užsienį bei į/iš darbo, suteikti darbą rotacijomis: 8 sav. dirbame/2 sav. ilsimės, pasirūpinti darbui reikalingomis priemonėmis (darbo drabužiais, batai ir kt.), padėti įgyti aukštesnę kvalifikaciją ir tobulėti kaip specialistui
  • 8 savaites dirbame/2 savaites ilsimės
  • Užsienis
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- Patirtis elektros darbų srityje - Patirtis komandos valdyme - Anglų k. - Atsakingumas, motyvacija, noras tobulėti

APIE KOMPANIJĄ

RNDV Group - esame tarptautinė kompanija, jau daugiau kaip 10 metų teikianti aukščiausios kokybės elektrotechnikos, silpnų srovių ir telekomunikacijų inžinerijos paslaugas laivuose bei sausumos statiniuose. Taip pat atliekame suvirinimo, santechnikos, vandentiekio ir nuotekų sistemų montavimo sričių darbus. Sėkmingai vykdome savo projektus Lietuvoje, Vokietijoje, Olandijoje, Danijoje, Islandijoje, Prancūzijoje, Japonijoje ir kitose šalyse.

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
RNDV Group
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+37061109859
SKELBIMAS NEAKTYVUS
DAUGIAU SKELBIMŲ