Vyr. kasininkas (-ė)

  • Nuo 820 EUR prieš mokesčius Didesnis pradinis atlyginimas turint reikiamos patirties ir įgūdžių
  • Mes Tau patikėsime: Nepertraukiamo kasų darbo užtikrinimą ir pavaldžių darbuotojų darbo organizavimą; Centrinės kasos darbo užtikrinimą ir dokumentacijos pildymą; Pinigų perskaičiavimą, inkasaciją ir smulkių pinigų užsakymą; Prie kasų esančios zonos priežiūrą ir prekių gausos užtikrinimą; Klientų aptarnavimą kasos aparatu ir prekybos salės priežiūrą.
  • Priedai už pasiektus rezultatus bei dalyvaujant Rimi projektuose ir puoselėjant įmonės kultūrą; Įmonės pietūs kasdien, sveiki užkandžiai bei kavos pertraukėlės darbuotojams; Palaikantys ir draugiški vadovai
  • - Pilnas etatas
  • Kaunas, Baltijos g. 58

REIKALAVIMAI

Jeigu Tu: Esi iniciatyvus, analitiškas ir aktyvus; Esi orientuotas į klientą ir rezultatus, sieki užsibrėžtų tikslų; Turi organizacinių ir laiko planavimo gebėjimų; Sugebi ugdyti, motyvuoti ir organizuoti komandos darbą; Puikiai dirbi kompiuteriu („MS Office“ ir buhalterinės apskaitos programa); Turi atitinkamo darbo patirties mažmeninėje prekyboje (pranašumas).

APIE KOMPANIJĄ

„Rimi Lietuva“ yra viena pirmaujančių mažmeninės prekybos įmonių Lietuvoje. Mes priklausome „ICA Gruppen“ – mažmeninės prekybos rinkos lyderei Šiaurės šalių regione. Mūsų parduotuvėse ir biure dirba daugiau kaip 3 400 darbuotojų, o tai reiškia, kad suteiksime Jums galimybę augti ir tobulėti. Tačiau svarbiausia yra tai, kad nors ir esame labai skirtingi, visi esame įsipareigoję laikytis šių trijų bendrų vertybių: paprastumo, įsipareigojimo ir verslumo. Jeigu ir Jums nesvetimos šios vertybės, čia rasite daug panašiai mąstančių ir draugiškų žmonių. Kad ir kas paskatintų pasirinkti „Rimi“, mes vertiname Jūsų pasirinkimą. Taigi prisijunkite prie „Rimi“ ir kartu darysime viską, kad kiekviena diena mūsų klientams taptų šiek tiek lengvesnė.

Vyr. kasininkas (-ė), Rimi Lietuva, UAB

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI