Pardavėjas (-a) - taromato operatorius (-ė) - naujoje „Rimi“ parduotuvėje

  • Nuo 710 EUR prieš mokesčius Atsidarius naujai parduotuvei, darbuotojams pirmus 6 mėn. mokamas iki 240 eurų priedas (kartą per du mėnesius, atsižvelgiant į išdirbtas valandas ir vidinę įmonės politiką)
  • darbą prekybos salėje (neturinčiuosius patirties – apmokysime); prekių išdėstymą į lentynas; taromatų ir jiems priskiriamų patalpų priežiūrą; sklandžios taromato veiklos užtikrinimą.
  • Įmonės pietūs kasdien, sveiki užkandžiai bei kavos pertraukėlės darbuotojams; Išskirtinės sąlygos darbuotojams apsiperkant su Rimi nuolaidų kortele bei specialūs partnerių pasiūl Privilegijos ir dovanos darbuotojams įvairių švenčių proga, parama nutikus nelaimėms.
  • Pilnas etatas
  • Vilnius Šiltnamių g. 21
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

esi atsakingas ir kruopštus; dirbi greitai ir tvarkingai; nevengi fizinio darbo; kalbi lietuviškai; nori mokytis ir tobulėti.

APIE KOMPANIJĄ

„Rimi Lietuva“ yra viena pirmaujančių mažmeninės prekybos įmonių Lietuvoje. Mes priklausome „ICA Gruppen“ – mažmeninės prekybos rinkos lyderei Šiaurės šalių regione. Mūsų parduotuvėse ir biure dirba daugiau kaip 3 400 darbuotojų, o tai reiškia, kad suteiksime Jums galimybę augti ir tobulėti. Tačiau svarbiausia yra tai, kad nors ir esame labai skirtingi, visi esame įsipareigoję laikytis šių trijų bendrų vertybių: paprastumo, įsipareigojimo ir verslumo. Jeigu ir Jums nesvetimos šios vertybės, čia rasite daug panašiai mąstančių ir draugiškų žmonių. Kad ir kas paskatintų pasirinkti „Rimi“, mes vertiname Jūsų pasirinkimą. Taigi prisijunkite prie „Rimi“ ir kartu darysime viską, kad kiekviena diena mūsų klientams taptų šiek tiek lengvesnė.

Pardavėjas (-a) - taromato operatorius (-ė) - naujoje „Rimi“ parduotuvėje, Rimi Lietuva, UAB

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS