Pardavėjas (-a) (darbas kasoje ir salėje), PC Alytus

  • Nuo 640 EUR prieš mokesčius Didesnis pradinis atlyginimas turint reikiamos patirties ir įgūdžių
  • Mes Tau patikėsime: Darbą prekybos salėje ir kasos aparatu (neturinčiuosius patirties – apmokysime); Prekių išdėstymą į lentynas; Prekių galiojimo laiko ir kokybės patikrą; Profesionalų mūsų klientų aptarnavimą; Prekių išdėstymą prie kasų esančioje zonoje ir jos priežiūrą; Tvarkos palaikymą prekybos salėje ir jos priežiūrą; Pagalbą pamainos vadovui.
  • Priedai už pasiektus rezultatus bei dalyvaujant Rimi projektuose ir puoselėjant įmonės kultūrą Privilegijos ir dovanos darbuotojams įvairių švenčių proga, parama nutikus nelaimėms Išskirtinės sąlygos darbuotojams apsiperkant su Rimi nuolaidų kortele bei specialūs partnerių pasiū Studijų finansavimo, mokymosi ir karjeros galimybės Palaikantys ir draugiški vadovai Įmonės pietūs kasdien, sveiki užkandžiai bei kavos pertraukėlės darbuotojams
  • Pilnas etatas
  • Alytus Naujoji g. 7E/1
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Jeigu Tu: Esi paslaugus ir lengvai bendraujantis; Dirbi tvarkingai ir kruopščiai; Esi orientuotas į klientą ir rezultatus; Kalbi lietuviškai; Norėtum dirbti šviežio maisto skyriuose (salotų, mėsos ar žuvies).

APIE KOMPANIJĄ

„Rimi Lietuva“ yra viena pirmaujančių mažmeninės prekybos įmonių Lietuvoje. Mes priklausome „ICA Gruppen“ – mažmeninės prekybos rinkos lyderei Šiaurės šalių regione. Mūsų parduotuvėse ir biure dirba daugiau kaip 3 400 darbuotojų, o tai reiškia, kad suteiksime Jums galimybę augti ir tobulėti. Tačiau svarbiausia yra tai, kad nors ir esame labai skirtingi, visi esame įsipareigoję laikytis šių trijų bendrų vertybių: paprastumo, įsipareigojimo ir verslumo. Jeigu ir Jums nesvetimos šios vertybės, čia rasite daug panašiai mąstančių ir draugiškų žmonių. Kad ir kas paskatintų pasirinkti „Rimi“, mes vertiname Jūsų pasirinkimą. Taigi prisijunkite prie „Rimi“ ir kartu darysime viską, kad kiekviena diena mūsų klientams taptų šiek tiek lengvesnė.

Pardavėjas (-a) (darbas kasoje ir salėje), PC Alytus, Rimi Lietuva, UAB

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS