Pardavėjas (-a) (darbas kasoje ir salėje) - naujoje „Rimi“ parduotuvėje

  • Nuo 710 EUR prieš mokesčius Priedai prie atlyginimo už pasiektus rezultatus bei dalyvaujant Rimi projektuose ir puoselėjant įmonės kultūrą.
  • Darbą prekybos salėje ir kasos aparatu (neturinčiuosius patirties – apmokysime); Prekių išdėstymą į lentynas; Prekių galiojimo laiko ir kokybės patikrą; Profesionalų mūsų klientų aptarnavimą; Prekių išdėstymą prie kasų esančioje zonoje ir jos priežiūrą; Tvarkos palaikymą prekybos salėje ir jos priežiūrą; Pagalbą vyr. kasininkui ir skyriaus vadybininkui. Kandidatuoti
  • Įmonės pietūs kasdien, sveiki užkandžiai bei kavos pertraukėlės darbuotojams; Išskirtinės sąlygos darbuotojams apsiperkant su Rimi nuolaidų kortele bei specialūs partnerių pasiūl Privilegijos ir dovanos darbuotojams įvairių švenčių proga, parama nutikus nelaimėms.
  • Pilnas etatas
  • Vilnius Galgiai Žvaigždikių g. 2
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Esi pilnametis (ne jaunesnis nei 18 metų); Esi draugiškas ir lengvai bendraujantis; Esi orientuotas į klientą ir rezultatus; Esi atsakingas ir kruopštus; Nevengi fizinio darbo; Kalbi lietuviškai; Nori mokytis ir tobulėti.

APIE KOMPANIJĄ

„Rimi Lietuva“ yra viena pirmaujančių mažmeninės prekybos įmonių Lietuvoje. Mes priklausome „ICA Gruppen“ – mažmeninės prekybos rinkos lyderei Šiaurės šalių regione. Mūsų parduotuvėse ir biure dirba daugiau kaip 3 400 darbuotojų, o tai reiškia, kad suteiksime Jums galimybę augti ir tobulėti. Tačiau svarbiausia yra tai, kad nors ir esame labai skirtingi, visi esame įsipareigoję laikytis šių trijų bendrų vertybių: paprastumo, įsipareigojimo ir verslumo. Jeigu ir Jums nesvetimos šios vertybės, čia rasite daug panašiai mąstančių ir draugiškų žmonių. Kad ir kas paskatintų pasirinkti „Rimi“, mes vertiname Jūsų pasirinkimą. Taigi prisijunkite prie „Rimi“ ir kartu darysime viską, kad kiekviena diena mūsų klientams taptų šiek tiek lengvesnė.

Pardavėjas (-a) (darbas kasoje ir salėje) - naujoje „Rimi“ parduotuvėje, Rimi Lietuva, UAB

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS