Pardavėjas (-a) (darbas kasoje)

  • Nuo 710 EUR prieš mokesčius Priedai už pasiektus rezultatus bei dalyvaujant Rimi projektuose ir puoselėjant įmonės kultūrą
  • Profesionalų mūsų klientų aptarnavimą; Darbą kasos aparatu (neturinčiuosius patirties – apmokysime); Prekių išdėstymą prie kasų esančioje zonoje ir jos priežiūrą; Tvarkos palaikymą prekybos salėje ir jos priežiūrą; Pagalbą vyr. kasininkui.
  • Įmonės pietūs kasdien, sveiki užkandžiai bei kavos pertraukėlės darbuotojams; Išskirtinės sąlygos darbuotojams apsiperkant su Rimi nuolaidų kortele bei specialūs partnerių pasiūl Privilegijos ir dovanos darbuotojams įvairių švenčių proga, parama nutikus nelaimėms.
  • - Pilnas etatas
  • Vilnius, Vikingų g. 3, Vilnius

REIKALAVIMAI

Renginiai, išvykos, šeimos šventės darbuotojams; Palaikantys ir draugiški vadovai; Studijų finansavimo, mokymosi ir karjeros galimybės; Skandinaviška verslo kultūra, suteikianti stabilumą ir socialines garantijas;

APIE KOMPANIJĄ

„Rimi Lietuva“ yra viena pirmaujančių mažmeninės prekybos įmonių Lietuvoje. Mes priklausome „ICA Gruppen“ – mažmeninės prekybos rinkos lyderei Šiaurės šalių regione. Mūsų parduotuvėse ir biure dirba daugiau kaip 3 400 darbuotojų, o tai reiškia, kad suteiksime Jums galimybę augti ir tobulėti. Tačiau svarbiausia yra tai, kad nors ir esame labai skirtingi, visi esame įsipareigoję laikytis šių trijų bendrų vertybių: paprastumo, įsipareigojimo ir verslumo. Jeigu ir Jums nesvetimos šios vertybės, čia rasite daug panašiai mąstančių ir draugiškų žmonių. Kad ir kas paskatintų pasirinkti „Rimi“, mes vertiname Jūsų pasirinkimą. Taigi prisijunkite prie „Rimi“ ir kartu darysime viską, kad kiekviena diena mūsų klientams taptų šiek tiek lengvesnė.

Pardavėjas (-a) (darbas kasoje), Rimi Lietuva, UAB

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI