Pamainos vadovas (-ė) Vilniuje!

  • Nuo 830 EUR prieš mokesčius Didesnis pradinis atlyginimas turint reikiamos patirties ir įgūdžių
  • Mes Tau patikėsime: Pavaldžių darbuotojų darbo organizavimą, Nepertraukiamo kasų darbo užtikrinimą, pinigų perskaičiavimą, inkasaciją ir užsakymą, Centrinės kasos darbo užtikrinimą ir dokumentacijos pildymą, Prekių pateikimo prekybos salėje planavimo darbus, Prekių užsakymus ir nurašymus, Klientų aptarnavimą kasos aparatu ir prekybos salės priežiūrą. BŪTINAS GYVENIMO APRAŠYMAS
  • Renginiai, išvykos, šeimos šventės darbuotojams; Palaikantys ir draugiški vadovai; Studijų finansavimo, mokymosi ir karjeros galimybės; Skandinaviška verslo kultūra, suteikianti stabilumą ir socialines garantijas; Priedai už pasiektus rezultatus bei dalyvaujant Rimi projektuose ir puoselėjant įmonės kultūrą; Aiškūs kriterijai kaip uždirbti daugiau; Įmonės pietūs kasdien, sveiki užkandžiai bei kavos pertraukėlės darbuotojams; Išskirtinės sąlygos darbuotojams apsiperkant su Rimi nuolaidų kortele bei specialūs partnerių pasiūl Privilegijos ir dovanos darbuotojams įvairių švenčių proga, parama nutikus nelaimėms.
  • Nuolatinis darbas, Pilna darbo diena - Pilnas etatas
  • Vilnius, Atrasime lokaliai patogiausią Jums parduotuvę

REIKALAVIMAI

Jeigu Tu: Esi iniciatyvus, analitiškas ir aktyvus; Esi orientuotas į klientą ir rezultatus, sieki užsibrėžtų tikslų Turi organizacinių ir laiko planavimo gebėjimų, Sugebi ugdyti, motyvuoti ir organizuoti komandos darbą, Puikiai dirbi kompiuteriu („MS Office“).

APIE KOMPANIJĄ

„Rimi Lietuva“ yra viena pirmaujančių mažmeninės prekybos įmonių Lietuvoje. Mes priklausome „ICA Gruppen“ – mažmeninės prekybos rinkos lyderei Šiaurės šalių regione. Mūsų parduotuvėse ir biure dirba daugiau kaip 3 400 darbuotojų, o tai reiškia, kad suteiksime Jums galimybę augti ir tobulėti. Tačiau svarbiausia yra tai, kad nors ir esame labai skirtingi, visi esame įsipareigoję laikytis šių trijų bendrų vertybių: paprastumo, įsipareigojimo ir verslumo. Jeigu ir Jums nesvetimos šios vertybės, čia rasite daug panašiai mąstančių ir draugiškų žmonių. Kad ir kas paskatintų pasirinkti „Rimi“, mes vertiname Jūsų pasirinkimą. Taigi prisijunkite prie „Rimi“ ir kartu darysime viską, kad kiekviena diena mūsų klientams taptų šiek tiek lengvesnė.

Pamainos vadovas (-ė) Vilniuje!, Rimi Lietuva, UAB

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI