Maisto gamybos cecho darbuotojas (-a)

  • 800 - 1.000 EUR prieš mokesčius priklauso nuo reikiamos darbo patirties ir įgūdžių
  • Mes Tau patikėsime: Maisto gamybos technologinio proceso užtikrinimą; Maisto gaminių ruošimą ir gaminimą pagal patvirtintus receptus; Darbą su virtuvės įranga ir jos priežiūrą; Švaros ir tvarkos palaikymą darbo vietoje.
  • Priedai už pasiektus rezultatus bei dalyvaujant Rimi projektuose ir puoselėjant įmonės kultūrą; Aiškūs kriterijai kaip uždirbti daugiau; Įmonės pietūs kasdien, sveiki užkandžiai bei kavos pertraukėlės darbuotojams;
  • - Pilnas etatas, 0.75 etato
  • Vilnius, Žirmūnų g. 64

REIKALAVIMAI

Turi panašaus darbo patirties (neturint patirties APMOKOME) Išmanai maisto gaminių ruošimo ir gaminimo procesus; Esi orientuotas į maisto gaminių ruošimo kokybę ir rezultatą; Gebi prisitaikyti prie naujovių; Gebi dirbti komandoje.

APIE KOMPANIJĄ

„Rimi Lietuva“ yra viena pirmaujančių mažmeninės prekybos įmonių Lietuvoje. Mes priklausome „ICA Gruppen“ – mažmeninės prekybos rinkos lyderei Šiaurės šalių regione. Mūsų parduotuvėse ir biure dirba daugiau kaip 3 400 darbuotojų, o tai reiškia, kad suteiksime Jums galimybę augti ir tobulėti. Tačiau svarbiausia yra tai, kad nors ir esame labai skirtingi, visi esame įsipareigoję laikytis šių trijų bendrų vertybių: paprastumo, įsipareigojimo ir verslumo. Jeigu ir Jums nesvetimos šios vertybės, čia rasite daug panašiai mąstančių ir draugiškų žmonių. Kad ir kas paskatintų pasirinkti „Rimi“, mes vertiname Jūsų pasirinkimą. Taigi prisijunkite prie „Rimi“ ir kartu darysime viską, kad kiekviena diena mūsų klientams taptų šiek tiek lengvesnė.

Maisto gamybos cecho darbuotojas (-a), Rimi Lietuva, UAB

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI