Kulinarijos vedėjas (-a)

  • Nuo 1.250 EUR prieš mokesčius Didesnis pradinis atlyginimas turint reikiamos patirties ir įgūdžių
  • Mes Tau patikėsime: Maisto gamybos technologinio proceso užtikrinimą; Asortimento ir maisto gaminių kokybės užtikrinimą; Tinkamo prekių išdėstymo užtikrinimą; Prekių asortimento, apyvartumo ir pardavimo analizes; Pavaldžių darbuotojų ugdymą ir darbo organizavimą; Sklandaus komandinio darbo užtikrinimą.
  • Priedai už pasiektus rezultatus bei dalyvaujant Rimi projektuose ir puoselėjant įmonės kultūrą; Skandinaviška verslo kultūra, suteikianti stabilumą ir socialines garantijas; Įmonės pietūs kasdien, sveiki užkandžiai bei kavos pertraukėlės darbuotojams
  • - Pilnas etatas
  • Vilnius, Žirmūnų g. 64

REIKALAVIMAI

Būtina prisegti savo gyvenimo aprašymą. Jeigu Tu: Turi technologinio maisto gamybos proceso organizavimo patirties; Išmanai apskaitos, planavimo, kokybės reikalavimus; Esi orientuotas į maisto gaminių ruošimo kokybę ir rezultatą; Turi vadovavimo įgūdžių ir moki organizuoti komandos darbą; Sugebi spręsti technologines ir organizacines problemas; Turi aukštesnįjį išsilavinimą maisto gamybos srityje; Turi panašaus darbo patirties (būtina); Gebi prisitaikyti prie naujovių.

APIE KOMPANIJĄ

„Rimi Lietuva“ yra viena pirmaujančių mažmeninės prekybos įmonių Lietuvoje. Mes priklausome „ICA Gruppen“ – mažmeninės prekybos rinkos lyderei Šiaurės šalių regione. Mūsų parduotuvėse ir biure dirba daugiau kaip 3 400 darbuotojų, o tai reiškia, kad suteiksime Jums galimybę augti ir tobulėti. Tačiau svarbiausia yra tai, kad nors ir esame labai skirtingi, visi esame įsipareigoję laikytis šių trijų bendrų vertybių: paprastumo, įsipareigojimo ir verslumo. Jeigu ir Jums nesvetimos šios vertybės, čia rasite daug panašiai mąstančių ir draugiškų žmonių. Kad ir kas paskatintų pasirinkti „Rimi“, mes vertiname Jūsų pasirinkimą. Taigi prisijunkite prie „Rimi“ ir kartu darysime viską, kad kiekviena diena mūsų klientams taptų šiek tiek lengvesnė.

Kulinarijos vedėjas (-a), Rimi Lietuva, UAB

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI