Konditeris (-ė)

  • Nuo 856 EUR prieš mokesčius Didesnis pradinis atlyginimas turint reikiamos patirties ir įgūdžių
  • Mes Tau patikėsime: Maisto gamybos technologinio proceso užtikrinimą; Konditerijos gaminių ruošimą ir kepimą pagal nustatytus reikalavimus; Darbą su kepimo įranga ir jos priežiūrą; Švaros ir tvarkos palaikymą darbo vietoje.
  • Priedai už pasiektus rezultatus bei dalyvaujant Rimi projektuose ir puoselėjant įmonės kultūrą; Aiškūs kriterijai kaip uždirbti daugiau; Įmonės pietūs kasdien, sveiki užkandžiai bei kavos pertraukėlės darbuotojams
  • - Pilnas etatas, 0.75 / 0.50 etato
  • Kaunas, Islandijos pl. 32

REIKALAVIMAI

Jeigu Tu: Turi panašaus darbo patirties, jei neturi - apmokysime Išmanai konditerijos gaminių ruošimo ir kepimo procesus; Esi orientuotas į konditerijos gaminių kokybę ir rezultatą; Gebi prisitaikyti prie naujovių; Gebi dirbti komandoje.

APIE KOMPANIJĄ

„Rimi Lietuva“ yra viena pirmaujančių mažmeninės prekybos įmonių Lietuvoje. Mes priklausome „ICA Gruppen“ – mažmeninės prekybos rinkos lyderei Šiaurės šalių regione. Mūsų parduotuvėse ir biure dirba daugiau kaip 3 400 darbuotojų, o tai reiškia, kad suteiksime Jums galimybę augti ir tobulėti. Tačiau svarbiausia yra tai, kad nors ir esame labai skirtingi, visi esame įsipareigoję laikytis šių trijų bendrų vertybių: paprastumo, įsipareigojimo ir verslumo. Jeigu ir Jums nesvetimos šios vertybės, čia rasite daug panašiai mąstančių ir draugiškų žmonių. Kad ir kas paskatintų pasirinkti „Rimi“, mes vertiname Jūsų pasirinkimą. Taigi prisijunkite prie „Rimi“ ir kartu darysime viską, kad kiekviena diena mūsų klientams taptų šiek tiek lengvesnė.

Konditeris (-ė), Rimi Lietuva, UAB

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI