Kepėjas (-a)

  • Nuo 770 EUR prieš mokesčius Atlyginimas nuo 770 € (neatskaičius mokesčių). Didesnis pradinis atlyginimas turint reikiamos patirties ir įgūdžių;
  • Maisto gamybos technologinio proceso užtikrinimą; Maisto gaminių ruošimą ir kepimą pagal nustatytus reikalavimus; Darbą su kepimo įranga ir jos priežiūrą; Švaros ir tvarkos palaikymą darbo vietoje.
  • Įmonės pietūs kasdien, sveiki užkandžiai bei kavos pertraukėlės darbuotojams; Išskirtinės sąlygos darbuotojams apsiperkant su Rimi nuolaidų kortele Privilegijos ir dovanos darbuotojams įvairių švenčių proga, parama nutikus nelaimėms.
  • - Pilnas etatas, 0.75 / 0.50 etato
  • Kaunas, Savanorių pr. 346, Kaunas

REIKALAVIMAI

Turi panašaus darbo patirties; Išmanai maisto gaminių ruošimo ir kepimo procesus; Esi orientuotas į maisto ruošimo kokybę ir rezultatą; Gebi prisitaikyti prie naujovių; Gebi dirbti komandoje.

APIE KOMPANIJĄ

„Rimi Lietuva“ yra viena pirmaujančių mažmeninės prekybos įmonių Lietuvoje. Mes priklausome „ICA Gruppen“ – mažmeninės prekybos rinkos lyderei Šiaurės šalių regione. Mūsų parduotuvėse ir biure dirba daugiau kaip 3 400 darbuotojų, o tai reiškia, kad suteiksime Jums galimybę augti ir tobulėti. Tačiau svarbiausia yra tai, kad nors ir esame labai skirtingi, visi esame įsipareigoję laikytis šių trijų bendrų vertybių: paprastumo, įsipareigojimo ir verslumo. Jeigu ir Jums nesvetimos šios vertybės, čia rasite daug panašiai mąstančių ir draugiškų žmonių. Kad ir kas paskatintų pasirinkti „Rimi“, mes vertiname Jūsų pasirinkimą. Taigi prisijunkite prie „Rimi“ ir kartu darysime viską, kad kiekviena diena mūsų klientams taptų šiek tiek lengvesnė.

Kepėjas (-a), Rimi Lietuva, UAB

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI