Auto elektrikas Vokietijoje

  • 1.800 - 4.000 EUR į rankas Darbo užmokestis nuo 1800 iki 4000 į rankas (darbo užmokestis priklauso nuo: pasirinkto grafiko, kvalifikacijos ir turimos darbo patirties).
  • - sunkvežimių elektros gedimų diagnostika; - techninių sprendimų paieška ir įgyvendinimas; - gedimų šalinimas; - sunkvežimių remontas; - pagalba automechanikui; - darbas – kadencijomis pagal išankstinius susitarimus.
  • Patrauklios darbo sąlygos moderniame sunkvežimių servise Vokietijoje; Motyvaciniai priedai/bonusai, priklausantys nuo darbo rezultatų Apgyvendinimas įmonės sąskaita, nemokamas keliones iš Lietuvos ir atgal Įmonės transportas asmeninėms reikmėms, apsipirkimui užsienyje arba nemokamoms savaitgalio kelionėm Lankstus darbo grafikas Visos darbui reikalingos priemonės
  • Pilnas etatas
  • Užsienis
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- kruopštumas ir atsakingumas; - domėjimasis techninėmis inovacijomis; - gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje; - patirtis su sunkvežimių elektros gedimų diagnostika ir remontu būtų privalumas.

APIE KOMPANIJĄ

UAB„Rem- Startas“ – servisai, teikiantys sunkvežimių, puspriekabių, autovežių remonto paslaugas. Įmonėje dirba profesionalūs specialistai, gebantys išspręsti klientų rūpesčius ir problemas susijusias su jų sunkiojo transporto gedimais, atsarginių dalių paieška ir remontu. Turėdami savo žinias, remontuojame kiekvieną sunkvežimį, kiekvieną transporto priemonės komponentą, nepriklausomai nuo markės.

Auto elektrikas Vokietijoje, Rem-Startas, UAB

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS