Terminalo transporto administratorius (-ė)

  • 850 - 1.040 EUR prieš mokesčius atlyginimą sudaro bazinė alga ir mėnesiniai priedai
  • Tavo atsakomybėje būtų: komandinis darbas su transporto vadybininku ir sandėlio/terminalo koordinatoriumi; krovinių dokumentų ruošimas; dokumentų administravimas; ataskaitų pildymas ir rengimas; duomenų suvedimas ir tvarkymas Transporto valdymo sistemoje.
  • Dirbsi ne monotonišką darbą tarptautinėje aplinkoje, kurioje tobulėsi ir matysi savo darbo rezultatus kiekvieną dieną. Mes Tau padėsime lengviau adaptuotis naujoje aplinkoje ir perprasti naujas pareigas, skirdami kolegą-mentorių ir suteikdami visapušišką palaikymą; Iniciatyviausiems ir geriausiems darbuotojams suteikiame visas galimybes siekti didesnės atsakomybės, užimti aukštesnes pareigas! Mes esame skatinami Laisvai reikšti savo idėjas, pasiūlymus ir jas realiai įgyvendinti.; Mes dalyvaujame seminaruose, mokymuose, konferencijose; įvertiname darbuotojus už pasiektus rezultatus ir apdovanojame premijomis; Savo kasdienybėje turime mielų, jau tradicijomis tapusių užsiėmimų, kartu švenčiame didžiausias metų šventes ir mūsų pasiekimus!
  • Darbas 2 pamainomis nuo 7 iki 16:30 ir nuo 16.30 iki 24, todėl grafikas labai patogus studijuojantiems! -
  • Kaunas
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Tikimės, jog, turi aukštąjį/aukštesnįjį išsilavinimą, gali būti ir studijuojantis, jei tinka darbas pamainomis; esi atsakingas, nes dirbtumei su duomenimis, kuriuos reiktų kruopščiai fiksuoti kiekvieną dieną; moki naudotis MS Office programomis; jau turi bendravimo su įvairiais žmonėmis įgūdžių ir esi mandagus; vairuoji automobilį; jei gerai moki anglų kalbą, tai irgi yra svarbus privalumas.

APIE KOMPANIJĄ

Raben Grupė yra logistikos operatorius, teikiantis paslaugas mažoms, vidutinio dydžio ir didelėms bendrovėms, kurios nusprendžia pasinaudoti plataus spektro logistinėmis paslaugomis. Šioms bendrovėms ir kartu su jomis, Raben Grupė sukūrė ir įgyvendino modernius sprendimus, susijusius su prekių transportavimu ir sandėliavimu.

Terminalo transporto administratorius (-ė), Raben Lietuva

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+37062096107
SKELBIMAS NEAKTYVUS