PLĖTROS VADOVAS (-Ė) (EKSPEDIJAVIMAS)

  • Nuo 3.300 EUR prieš mokesčius
  • Pozicijos tikslas yra sukurti verslo strategiją, procesus ir struktūrą krovinių ekspedicijos vykdymui Vakarų Europoje. Sukursite savo komandą (pradžioje 2-3 žmonės) su kuria kartu sieksite tikslų.
  • ● Darbą aukštos tarptautinės reputacijos įmonėje. ● Saviraiškos galimybes kuriant verslo strategiją. ● Laisvę, pasitikėjimą ir palaikymą iš vadovo priimant sprendimus. ● Finansavimą projektui ir ekspedicijos verslo dalies biudžeto valdymą. ● Aukšto efektyvumo jauną ir profesionalią komandą, motyvuojančią įmonės kultūrą. ● Fiksuotą atlygį nuo 2000 EUR Netto ir bonusavimo sistemą nuo pasiektų rezultatų.
  • - Pilnas etatas
  • Vilnius
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

● Turite bent 5 metų patirtį ekspedijavime. ● Turite patirties vykdant klientų paiešką ir pardavimus (privalumas – Vakarų Europoje). ● Turite komandos valdymo patirtį. ● Puikiai mokate anglų kalbą (C1 lygis).

APIE KOMPANIJĄ

Jūsų būsimas darbdavys – tai viena greičiausiai augančių kompanijų logistikos srityje. Dirbdami su visame pasaulyje žinomais prekių ženklais transporto rinkoje, kompanija nori plėsti verslą savo klientams papildomai pasiūlydami ekspedicijos paslaugą. Todėl kviečia prisijungti į komandą Plėtros Vadovą (-ę) darbui Kaune arba Vilniuje.

PLĖTROS VADOVAS (-Ė) (EKSPEDIJAVIMAS), People Link

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS