PREKIŲ SURINKĖJAI/PAKUOTOJAI

  • 890 - 1.160 EUR prieš mokesčius Įmonėje efektingai veikia darbo užmokesčio priedų sistema
  • Surinkėjui - pagal važtaraščius skenerio pagalba surinkti prekes sandėlyje; Pakuotojui - pakuočių lankstymas/ užsakymų pakavimas, paruošimas išsiuntimui.
  • Atsinaujinusi darbo užmokesčio - skatinimo sistema Karjeros galimybės Kava/arbata/užkandžiai - visada įmonės sąskaita Didelės nuolaidos įsigijant įmonės produkciją
  • Dieninės pamainos - 3x3 - Pilnas etatas
  • Vilnius Papildomais klausimais skambinti +370 661 04603
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Ši darbo vieta kaip tik tau, jeigu: Ieškai saugumo ir stabilumo; Esi draugiškas; Ieškai realių galimybių užsidirbti; Esi atsakingas ir gebi dirbti komandoje. Laukiame tavęs! Apmokysime ir padėsime įsilieti į darbus. (privalomas galimybių pasas arba/testavimas.)

APIE KOMPANIJĄ

Dirbsi vienoje garsiausių prekių ženklų - kvepalų, kosmetikos, drabužių, avalynės, galanterijos, aksesuarų, juvelyrikos, sporto prekių, namų apyvokos reikmenų išparduotuvėje/sandėlyje, Vilniuje. On Top Group – tai įmonių grupė veikianti tiesiogiai ne tik Lietuvoje, bet ir Baltarusijoje bei Ukrainoje. Dirbanti su patikimomis įmonėmis/partneriais trečiose šalyse ir bendraujanti su potencialiais kandidatais tiek Lietuvoje, tiek kitose šalyse, priklausomi nuo ieškomų darbuotojų poreikio.

PREKIŲ SURINKĖJAI/PAKUOTOJAI, On Top, UAB

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS