NEKILNOJAMOJO TURTO BROKERIS (-Ė) VILNIUJE

  • 500 - 3.000 EUR į rankas Jūsų pajamos priklausys nuo pasiektų rezultatų ir įdėtų pastangų.
  • - NT objektų pardavimas, nuoma ir konsultacijų teikimas; - NT rinkos sekimas, analizavimas ir ataskaitų klientams rengimas; - Ryšių su klientais palaikymas ir naujų klientų paieška; - Bendravimas su turto vertintojais, bankų vadybininkais, notarais, projektuotojais ir kt.; - Pirkimo-pardavimo, nuomos procesų organizavimas ir kontrolė; - Sutarčių ruošimas, juridinių rizikų identifikavimas ir jų valdymas.
  • - Tarptautinės ir vienos stambiausių bei didžiausią patirtį NT rinkoje turinčios kompanijos naudas - Efektyvią ir į profesinę patirtį orientuotą mokymų programą - Rūpestingą ir profesionalią geriausių specialistų, kompanijos vadovų pagalbą
  • - Pilnas etatas
  • Vilnius
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- Geri komunikaciniai įgūdžiai ir gebėjimas kurti ilgalaikius santykius; - Aktyvumas ir orientacija į rezultatą; - Geri kompiuterinio raštingumo įgūdžiai; - Privalumas – bendroji patirtis klientų aptarnavimo, pardavimo srityse, aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas.

APIE KOMPANIJĄ

„Ober-Haus“ yra stambiausia nekilnojamojo turto paslaugų kompanija Lietuvoje ir Baltijos regione. Teikiame paslaugas didžiausiuose Lietuvos, Latvijos ir Estijos miestuose, kuriuose veiklą vykdo daugiau nei 260 nekilnojamojo turto specialistų. Didžiuojamės sukaupta patirtimi ir stipria bei darnia komanda!

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS