Teisininkas (-ė) - Šeimos teisė

  • 1.800 - 2.500 EUR prieš mokesčius bazinis atlyginimas + garantuotos premijos už atliktą darbą
  • Ieškome puikaus teisininko pilno etato darbui su šeimos teise. Teisininkas dirbtų su santuokos nutraukimu, išlaikymo priteisimu bei kitais šeimos teisės klausimais Lietuvoje. Mūsų privalumas - siūlome ne „draftinimo“ ir „bilinimo“ rūtiną, o tikrą, malonų teisinį darbą, naudojantis visais įmanomais išmaniais technologiniais įrankiais. Tau reikės: - Telefonu ir el. paštu bendrauti su klientais, kurie kreipėsi į mus - Išklausyti, įvertinti kliento situaciją ir jį konsultuoti šeimos teisės klausimais, pasiūlyti tinkamą sprendimą bei pristatyti mūsų siūlomas teisines paslaugas - Įsigilinti į kliento situaciją, suderinti ir parengti reikiamus dokumentus (dokumentai rengiami pasitelkiant automatizuotus technologinius sprendimus)
  • Tavęs laukia: - Įdomus ir dinamiškas darbas - Jauna, ambicinga ir tarptautinių tikslų siekianti komanda - Jauki darbo aplinka miesto centre - Komandos pagalba kiekviename žingsnyje - Esant poreikiui, galimybė dirbti nuotoliu
  • I-V 8:00 - 17:00 - Pilnas etatas
  • Vilnius teirautis taip pat galite numeriu: +37064137150

REIKALAVIMAI

- Gebėjimas ir noras maloniai bendrauti su klientais telefonu ir el. paštu - Atsakingumas ir rūpestis sprendžiant klientų turimus klausimus - Kruopštumas ir atidumas peržiūrint ir ruošiant dokumentus - Gebėjimas dirbti savarankiškai, prioretizuoti dienos užduotis, gebėjimas spręsti iškilusias problemas - Noras dirbti su šeimos teise, nuolatos kauptį patirtį ir tobulėti - Baigtos magistro teisės studijos (privalumas) - Patirtis dirbant su šeimos teise (privalumas)

APIE KOMPANIJĄ

Apie nekartu.lt - mes specializuojamės išskirtinai tik šeimos teisėje ir teikiame profesionalią teisinę pagalbą klientams visoje Lietuvoje. Mūsų komandą sudaro ne tik teisininkai, tačiau ir IT, marketingo bei klientų aptarnavimo specialistai, todėl teisininkas mūsų komandoje turi galimybę praplėsti savo kompetencijos ribas ne tik teisėje, bet ir technologijų teisėje taikymo ir išskirtinės kliento patirties kūrimo srityse.

Teisininkas (-ė) - Šeimos teisė, nekartu.lt, Asmeninis teisininkas, MB

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI