Pagalbinis prie pastolių

  • 1.600 - 3.000 EUR į rankas
  • Atliekamas pastolių surinkimas, išrinkimas. Dirbama su moduliniais pastoliais. Nesudėtingos konstrukcijos pastoliai. NEREIKALINGA PATIRTIS. APMOKOME.
  • *NEMOKAMI MOKYMAI, SUTEIKIAMOS LICENZIJOS *PASTOVUS IR GARANTUOTAS DARBAS BELGIJOJE *SUTEIKIAMAS NEMOKAMAS BŪSTAS, PUIKIOS GYVENIMO SĄLYGOS
  • 8:00 - 17:00 - Pilnas etatas
  • Užsienis
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

NORAS DIRBTI IR UŽSIDIRBTI

APIE KOMPANIJĄ

Profesionalias pastolių montavimo bei izoliavimo paslaugas užsienyje teikianti kompanija. Nors veiklą pradėjome vykdyti nuo 2018 m. teikiant tik pastolių montavimo paslaugas, tačiau kompanija nuolat auga ir plečia savo veiklos sritis, tad šiai dienai įmonėje dirba jau daugiau kaip 170 kvalifikuotų darbuotojų, iš kurių dalis darbuotojų dirba jau ir izoliavimo srityje. Mūsų darbuotojų komandos vykdo darbus įvairiuose naftos perdirbimo, dujų, statybos bei kituose industriniuose projektuose, bendradarbiaujant su vienais didžiausių klientų pastolių montavimo ir izoliavimo srityse. Mūsų sėkmę lemia kokybiškas procesų valdymas,o atliekamų darbų kokybę garantuoja mūsų darbuotojų profesionalumas ir motyvacija. Esame orientuoti į verslo plėtrą, siekiant tapti savo srities lyderiais todėl drąsiai priimame iššūkius, nes jie skatina tobulėti. Mūsų tikslas - užtikrinti aukštą teikiamų paslaugų kokybę, rūpintis savo darbuotojais, suteikiant jiems geras darbo sąlygas bei galimybę nuolat tobulinti savo įgūdžius keliant profesinę kvalifikaciją.

Pagalbinis prie pastolių, MPM INTERNATIONAL

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS