Pardavimų vadybininkas (tarptautinė telekomunikacijų rinka)

  • 900 - 1.200 EUR į rankas Plius premijos
  • - Santykių su naujais partneriais užmezgimas, kūrimas ir palaikymas; - Esamų klientų aptarnavimas, jų problemų sprendimas; - Pasiūlymų rengimas, sutarčių derinimas ir atnaujinimas; - Dalyvavimas pasaulinėse telekomunikacijų konferencijose (ateityje); - Rinkos analizė.
  • Puikos darbo sąlygos Draugiškas ir profesionalus kolektyvas Karjeros ir tobulėjimo galimybes dirbant su viso pasaulio telekomunikacijų operatoriais
  • - Pilnas etatas
  • Vilnius

REIKALAVIMAI

- Aukštasis išsilavinimas tiksliųjų mokslų srityje (ekonomika, matematika, telekomunikacijos); - Ne mažesnė nei 2 metų patirtis klientų aptarnavimo arba pardavimų srityje; - Puikūs pardavimo ir derybiniai įgūdžiai; - Puikios anglų kalbos žinios; - Darbas su įvairiomis IT technologijomis; - Iniciatyvumas, savarankiškumas, gebėjimas dirbti komandoje. PRIVALUMAS: - Geros prancūzų arba ispanų kalbų žinios; - Patirtis telekomunikacijų srityje.

APIE KOMPANIJĄ

"Mediafon Carrier Services"- skambučių persiuntimo rinkos lyderė ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Skambučių persiuntimo paslaugas teikia nuo 2003 metų. Įmonės veiklos geografija labai plati - mūsų klientai yra virš 200 telekomunikacijų operatorių iš daugiau nei 40 šalių, 4 žemynų; dauguma jų yra didžiausi fiksuoto ir judriojo ryšio telekomunikacijų operatoriai. Įmonė koncentruojasi į skambučių persiuntimo paslaugas Europoje, Azijoje ir Artimuosiuose Rytuose. Didžiausia mūsų vertybė – kolektyvas, kuris kuria, parduoda, serga už kompaniją, siekia tikslų ir mėgaujasi iššūkiais. Mes žinome, kad verslą darome mes, o ne įrenginiai ar programos!

Pardavimų vadybininkas (tarptautinė telekomunikacijų rinka), Mediafon Carrier Services, UAB

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų