Administratorė kineziterapijos klinikoje

  • 850 - 900 EUR į rankas Derinamas susitikimo metu ir gali kisti priklausomai nuo darbuotojo turimos kompetencijos. Galimi priedai atsižvelgiant į darbuotojo darbo rezultatus.
  • Mūsų kineziterapijos klinika visai šeimai ieško pastiprinimo - administratoriaus(-ės) visai darbo dienai (40 val./sav.)! Darbas registratūroje ir įvairūs administraciniai darbai prie kompiuterio bei kineziterapijos klinikoje: -dokumentų pildymas, pacientų lankomumo stebėjimas, sąskaitų išrašymas, darbas su kasa; - darbas su socialine medija; - pacientų priėmimas/išlydėjimas; - bendrosios tvarkos palaikymas klinikoje; - bendravimas su vaikais, paaugliais; - asistavimas klinikos direktorei įvairiais kilusiais klausimais.
  • galimybė kelti kvalifikaciją ar įgyti sertifikatus lankstus darbo grafikas draugiškas kolektyvas
  • I 8-17 val. II 10-19 val. III 9-18 val. IV 8-17 val. V 9-18 val. - Pilnas etatas
  • Vilnius Raitininkų g. 4-224
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Darbo kompiuteriu įgudžiai (MS Word, MS Excel; Kompiuterinis raštingumas; Atsakingumas, komunikabilumas, organizuotumas, paslaugumas, kruopštumas gebėjimas dirbti komandoje; Greita reakcija; Pozityvus požiūris į darbą; Dėmesys klientui ir malonus klientų aptarnavimas. Geras komunikavimas su įvairaus amžiaus asmenimis ir vaikais; Noras tobulėti ir mokytis;

APIE KOMPANIJĄ

Viktorijos Lizunovos kineziterapijos klinika VISAI šeimai. Teikiame kineziterapijos paslaugas po traumų, operacijų, esant lėtiniams skausmas, gydomuosius masažus ir sveikatinimo paslaugas. Dirbame su kūdikiais nuo 1 mėnesio, vaikais, paaugliais ir suaugusiais. Klinikoje teikiama detistės konsultacijos, sudaromi mitybos planai.

Administratorė kineziterapijos klinikoje , MB Viktorijos Lizunovos kineziterapijos klinika

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS