Rinkodaros ir PPC reklamos specialistas Amazon

  • Nuo 1.000 EUR į rankas Atlygis už darbo rezultatus yra peržiūrimas ir vertinamas kas pusmetį.
  • Į JAV, Kanadą ir ES šalis savo produkciją eksportuojanti ir sparčiai auganti įmonė ieško rinkodaros ir PPC reklamos specialisto darbui su Amazon ir kitomis e-komercijos platformomis. Darbo pobūdis: Internetinių pardavimų kanalų priežiūra, analizė, plėtra. 1. Darbas su PPC (angl. pay per click) tipo reklaminėmis kampanijos (kurti, redaguoti reklamines kampanijas analizuojant esamus paieškų statistinius duomenis, pvz., raktažodžių peržiūrų skaičius, paspaudimų skaičius, konversija, kt.); 2. Naujų reklamos kanalų vystymas ir priežiūra (socialiniai tinklai, elektroninės parduotuvės, kt.); 3. Raktažodžių analizė, stebėjimas bei pritaikymas; 4. Konkurentų prekių analizė; 5. Prekės ženklų ir prekių kortelių vystymas, priežiūra ir korekcijos (Excel lentelių pildymas, korekcijos); 6. Bendravimas anglų kalba (tiek raštu, tiek žodžiu) su techinę pagalbą teikiančiais specialistais; 7. Detalių periodinių ataskaitų rengimas bei teikimas vadovybei; 8. Plėtros strategijų kūrimas ir naujų tikslų išsikėlimas bei įgyvendinimas.
  • Galimybė susipažinti bei įgauti daug patirties dirbant su dominuojančiu e-komercijos milžinu Amazon Augti bei tobulėti kartu su aukštus tikslus keliančia įmone Galimybė derinti darbo grafiką.
  • - Pilnas etatas
  • Vilnius
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Reikalavimai: 1. Išmanyti PPC reklamos veikimo principą; 2. Gebėjimas užduotis išpildyti iki smulkiausių detalių; 3. Mokėjimas dirbti su Excel programa įskaitant bendrą aukštą kompiuterinio raštingumo lygį. Privalumai: 1. Praktinė patirtis dirbant su Google AdWords, Amazon PPC, Facebook reklama; 2. Įgytas išsilavinimas darbo pobūdį atitinkančioje srityje.

APIE KOMPANIJĄ

Į JAV, Kanadą ir ES šalis savo produkciją eksportuojanti įmonė ieško rinkodaros ir internetinės reklamos PPC (Pay Per Click) valdymo specialisto.

Rinkodaros ir PPC reklamos specialistas Amazon, MB Ventus artis

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS