Nekilnojamojo turto brokeris (-ė)

  • 500 - 4.000 EUR į rankas
  • Esi aktyvus, užsispyręs ir Tavęs netenkina tai, kas siūloma daugelyje darbo skelbimų? Prisijunk prie brokerių komandos neinvestuodamas savų lėšų, gauk kokybiškus apmokymus ir užsidirbk solidų atlyginimą! Nekilnojamojo turto pardavimas; Naujų klientų paieška, aktyvus įmonės teikiamų paslaugų pristatymas; Derybos su klientais, nekilnojamojo turto pirkimo-pardavimo sutarčių sąlygų derinimas. Reikalavimai kandidatui Ne žemesnis nei vidurinis išsilavinimas; Komunikabilumas, aktyvumas, ryžtingumas; Sklandi lietuvių kalba žodžiu ir raštu; Gebėjimas susikalbėti rusų kalba – privalumas; Patirtis pardavimuose, klientų aptarnavime taip pat būtų privalumas. Mes siūlome Nemokami apmokymai ir palaikymas; Lankstus darbo grafikas dirbant iš namų; Profesinės patirties kaupimas ir asmeninis augimas; Nuo asmeninių pastangų priklausantis atlyginimas „be lubų“.
  • Profesinės patirties kaupimas Asmeninis augimas Neribotos atlygio augimo galimybės.
  • Laisvas darbo grafikas - Pilnas etatas
  • Vilnius Islandijos g. 6. Vilnius

REIKALAVIMAI

Ne žemesnis nei vidurinis išsilavinimas; Komunikabilumas, aktyvumas, ryžtingumas; Sklandi lietuvių kalba žodžiu ir raštu; Gebėjimas susikalbėti rusų kalba – privalumas; Patirtis pardavimuose, klientų aptarnavime taip pat būtų privalumas.

APIE KOMPANIJĄ

Mes susikūrėme iš poreikio teikti geriausias ir moderniausias nekilnojamojo turto tarpininkavimo paslaugas savo klientams. Sukaupta patirtis ir didelis žinių bagažas nekilnojamojo turto srityje mus stūmė pasidalinti jomis su nekilnojamojo turto brokeriais, partneriais ir klientais. Taip gimė naujas kūdikis – HAUSITUS, kuris tikėtina, paliks ryškią žymę nekilnojamojo turto industrijoje.

Nekilnojamojo turto brokeris (-ė), MB Moderni statyba

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI