KLIENTŲ KONSULTANTAS (-Ė) (skambučiai ir chat'as) ŠIAULIUOSE

  • 1.025 - 1.049 EUR prieš mokesčius 6,25 €/val., pagal suminę darbo laiko apskaitą (vid. 1025-1049 €/mėn. neatskaičius mokesčių). Priedas už darbo rezultatus pagal motyvacinę sistemą.
  • Ką veiksi pas mus? konsultuosi klientus teikiant informaciją bei patarimus į iškilusius klausimus telefonu bei chat'u; spręsi įvairias klientų užklausas; bendradarbiausi su kitų padalinių kolegomis sprendžiant nestandartines situacijas.
  • profesinio augimo bei karjeros galimybės tarptautinėje įmonių grupėje; draudimas nuo nelaimingų atsitikimų 24/7 Lietuvoje ir užsienyje; papildomos atostogų dienos priklausančios nuo stažo; bendruomeniškumą skatinantys renginiai ir iniciatyvos; dovanos asmeninių ir tradicinių švenčių proga; išskirtiniai nuolaidų pasiūlymai Tau ir Tavo šeimos nariams. galimybė tiesiogiai prisidėti prie įmonės strateginės transformacijos;
  • Skambučių centras dirba: darbo dienomis nuo 8 iki 20 val. (pamainos trukmė nuo 8 iki 12 val. tame tarpe); savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbama. - Pilnas etatas
  • Šiauliai
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Ko tikimės iš Tavęs? esi komunikabilus, atsakingas, greitai reaguoji kritinėse situacijose; turi darbo su klientais patirties (klientų aptarnavimas telefonu, skambučių centre); esi orientuotas į geriausią kliento patirtį; moki ne tik klausyti, bet ir girdėti klientą bei kolegas; labai gerai moki lietuvių kalbą, rašybą bei stilistiką (tai reikalinga bendraujant su klientais raštu); sieki kiekybinių ir kokybinių tikslų; Tavęs neišbalansuoja nuolatinis komunikavimas su klientais visą darbo dieną; turi puikius MC Office pagrindinių programų darbo įgūdžius.

APIE KOMPANIJĄ

Mes esame tarptautinė įmonių grupė „City Service“ - pastatų priežiūros rinkos lyderiai Lietuvoje, pirmieji šalyje pasiūlę kompleksinę pastatų ekosistemos priežiūrą ir veikianti jau virš 30 metų. Subūrėme daugiau kaip 1500 darbuotojų komandą, kuri dirba Lietuvoje, Latvijoje, Lenkijoje ir Ispanijoje. Savo objektų priežiūrą mums patiki daugiabučių gyvenamųjų namų gyventojai ir komercinių pastatų valdytojai. Mūsų misija - klientų interesų atstovavimas, didinant jų turto vertę bei gerinant gyvenamąją bei darbinę aplinką.

KLIENTŲ KONSULTANTAS (-Ė) (skambučiai ir chat'as) ŠIAULIUOSE, Mano Būstas

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS