Administratorė odontologijos klinikoje

  • 1.000 - 1.500 EUR prieš mokesčius priklauso nuo darbo valandų
  • Ieškome administratoriaus (-ės), odontologijos klinikų tinkle. Darbo pobūdis: sklandus klinikos darbo užtikrinimas, pacientų registracija sistemoje, darbas su kasos operacijomis, dokumentacija. Visko apmokome, tačiau panašaus darbo patirtis - didelis privalumas. Lankstus darbo grafikas. Reikalavimai: punktualumas, geri bendravimo įgūdžiai (lietuvių, rusų k.), darbas Excel, Word ir kt. programomis; sąžiningumas, atsakingumas ir draugiškumas.
  • Darbas naujame odontologijos ir estetinės medicinos centre Galimybė tobulėti kursuose Lankstus grafikas, draugiškas kolektyvas
  • 0.75 etato
  • Vilnius
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Reikalavimai: punktualumas, geri bendravimo įgūdžiai (lietuvių, rusų k.), darbas Excel, Word ir kt. programomis; sąžiningumas, atsakingumas ir draugiškumas. Darbas su kasos aparatais - didelis privalumas.

APIE KOMPANIJĄ

M. Damaševičiaus įmonei priklauso 2 odontologijos klinikos: viena veikia jau beveik 2 dešimtmečius, kita - mažiau nei pusmetį, tačiau joje teikiamos ne tik pažangiausios odontologijos, bet ir estetinės medicinos paslaugos.

Administratorė odontologijos klinikoje, M. Damaševičiaus įmonė

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS