Konsultantas Kliento aptarnavimo skyriuje Panevėžyje

  • 1.040 - 1.430 EUR prieš mokesčius
  • Konsultantas yra atsakingas už privačių ir verslo klientų konsultacijas ir finansinių sprendimų bei produktų pardavimą visais kanalais: nuotoliniais (pvz., telefonu, vaizdo įrašu, el. paštu, interneto banko žinute, pokalbių svetainėse („chat“), „Facebook“) ir tiesioginiais - bendravimas su klientais banko padaliniuose.
  • Sveikatos draudimas Papildomos atostogų dienos III pakopos pensijos kaupimas darbuotojo naudai
  • - Pilnas etatas
  • Panevėžys
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Pardavimų, pardavimo palaikymo ir (arba) klientų aptarnavimo patirtis finansų srityje Gebėjimas laisvai bendrauti su skirtingų tipų klientais, pasirenkant jiems patogiausią ir suprantamą bendravimo stilių

APIE KOMPANIJĄ

„Luminor“ istorija Laikais, kai pokytis yra vienintelis pastovus dalykas, buvo sukurtas „Luminor“ – šiuolaikiškas naujos kartos bankas ir finansinių paslaugų teikėjas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Siekiame viską supaprastinti, kad jums būtų lengviau. Mūsų smalsumas įkvepia keistis vardan geresnės ateities. Esame čia, kad padėtume vietos įmonėms ir finansiškai aktyviems, versliems žmonėms. Sujungėme turtingą pirmaujančių Šiaurės šalių bankų „Nordea“ ir DNB patirtį ir gerą vietos rinkos bei klientų poreikių supratimą.

Konsultantas Kliento aptarnavimo skyriuje Panevėžyje, Luminor bankas Lietuvos skyrius

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS