Virėjo padėjėjas

  • 1 - 1 EUR prieš mokesčius Darbas yra savanoriškas
  • Indų plovimas, vaisių daržovių pjaustymas, kiti virtuvės darbai.
  • Apmokymai Draugiškas kolektyvas Renginiai savanoriams
  • Pagalba reikalinga darbo dienomis 8 - 16 val. Šeštadieniais 8 - 13 val. Savanorsytė galima Jums tinkamomis dienomis - 0.2 etato
  • Vilnius

REIKALAVIMAI

Atsakingas požiūris į darbą, sąžiningumas, kruopštumas, noras dirbti virtuvėje, joje eksperimentuoti ir kurti. Pageidautina, kad asmuo būtų be žalingų įpročių.

APIE KOMPANIJĄ

„Maisto bankas“ – tai labdaros ir paramos fondas, renkantis paramą maistu ir dalinantis ją nepasiturinčiais žmonėmis besirūpinančioms organizacijoms. Mūsų misija – bendradarbiaujant su maisto gamintojais ir prekybininkais siekti, kad tinkamas vartoti maistas nebūtų išmetamas, bet pasiektų nepritekliuje gyvenančiųjų stalą. „Maisto bankas“ yra atvira, nešališka ir nepriklausoma nevyriausybinė organizacija, besiremianti geros valios žmonių ir socialiai atsakingų įmonių pagalba. Bendradarbiaudami su socialinėmis ne pelno organizacijomis bei įstaigomis siekiame užtikrinti, kad parama maistu pasiektų sunkiausiai gyvenančius žmones. „Maisto bankas“ propaguoja atsakingą maisto vartojimą, racionalią mitybą, skatina efektyvų išteklių naudojimą bei visuomenės solidarumą mažinant skurdą ir tausojant aplinką.

Virėjo padėjėjas, LPF „Maisto bankas“

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų