Jaunimo darbuotojas

  • 756 - 1.100 EUR prieš mokesčius priklauso nuo darbo stažo, išsilavinimo
  • Darbuotojas organizuoja ir vykdo veiklas Atvirose jaunimo erdvėse ir Klaipėdos miesto gatvėse, inicijuoja ir organizuoja su jaunimu (14-29 m.) susijusių projektų rengimą ir jų įgyvendinimą. Darbo su jaunimu gatvėje metu darbuotojas bendrauja su atskirais jaunais žmonėmis ar jaunuolių grupėmis jų susibūrimo vietose (žaidimų aikštelėse, gatvėse, kiemuose, parkuose, prekybos centruose, kavinėse ir pan.). Darbuotojas jauniems žmonėms įvairiomis formomis teikia asmeninę, socialinę bei ugdomąją pagalbą arba nukreipia, palydi į institucijas, organizacijas.
  • galimybė kelti kvalifikaciją draugiškas kolektyvas apmokamos kelionės išlaidos darbo metu
  • 9-18 val., kartą savaitėje 11-20 val. , kartą mėnesyje darbas šeštadienį. 2 darbo dienas - pagal atskirą grafiką. 3 kartus savaitėje po 4 val. darbas vyksta gatvėje (šaltuoju sezonu - prekybos centruose). - Pilnas etatas
  • Klaipėda

REIKALAVIMAI

Organizaciniai, socialiniai gebėjimai; iniciatyvumas, savarankiškumas, atsakingas požiūris į darbą, gebėjimas veikti kritinėse situacijose., aukštasis išsilavinimas.

APIE KOMPANIJĄ

BĮ Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centras – neformaliojo vaikų švietimo ugdymo įstaiga, kurioje veikia 3 integruoti struktūriniai padaliniai: Atviros jaunimo erdvės, teatro studija „Aušra“, choreografijos studija „Inkarėlis“. Atvirose jaunimo erdvėse organizuojama veikla 14-29 metų jaunimui atviro darbo principu – suteikiamos socialinės, edukacinės, prevencinės, laisvalaikio problemas sprendžiančios paslaugos. Su jaunimu darbuotojai dirba ir gatvėje, siekiant mažinti jaunimo, leidžiančio laiką gatvėje, socialinę atskirtį. Kartu su jaunimu, organizuojami įvairūs renginiai, konkursai, netradiciniai laisvalaikio leidimo būdai. Jaunimui sudaromos sąlygos realizuoti savo idėjas ir svajones, bendrauti, kurti savo „erdvę“, aktyviai įsitraukti į visuomeninę veiklą, turiningai praleisti laisvalaikį.

Jaunimo darbuotojas, BĮ Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centras

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų