Termoizoliuotojas / Skardininkas su vokiečių kalbos žiniomis

  • 1.800 - 2.500 EUR 14 -15 €/h
  • Darbo pobūdis: - Vamzdynų izoliavimas; - Skardinimas bei vertėjavimas iš vokiečių kalbos visai darbuotojų grupei KAEFER projektuose, Vokietijoje.
  • Mes siūlome: - Nemokančius darbo, apmokome; - Galimybė kelti kvalifikaciją; - Suteikiame visas darbui reikalingas priemones; - Apgyvendinimą ir kelionę komandiruočių metu, apmoka įmonė.
  • 40 val/sav. -
  • Vilnius
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Vokiečių kalbos žinios ne mažesniu nei B2 lygiu, atsakingas požiūris į darbą, kruopštumas, noras mokytis bei kelti kvalifikaciją, gebėjimas atlikti užduotis operatyviai ir kokybiškai.

APIE KOMPANIJĄ

KAEFER UAB dirba aukštos kvalifikacijos specialistų komanda, kuri specializuojasi izoliavimo, pastolių montavimo bei skardos profiliavimo srityse. Savo veiklą Lietuvoje pradėjome 1992 m., o 2005 m. tapome pasaulinės KAEFER kompanijos dalis, kuri yra rinkos lyderė izoliacijos bei pastolių srityse visame pasaulyje! Su daugiau nei 28 000 tūkst. darbuotojų ir padalinių įvairiuose žemynuose, mes esame globalus žaidėjas. 1998 m. įdiegta ko­kybės val­dymo sis­tema ISO 9001. 2009 m. buvo įdiegti ir ISO 14001 bei OHSAS 18001 stan­dartai. 2015 m. pradėjome KAEFER LEAN kelionę, kuria siekiame nuolat tobulinti bei optimizuoti procesus pašalinant iš jų švaistymus.

Termoizoliuotojas / Skardininkas su vokiečių kalbos žiniomis, Kaefer, UAB

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

867937166
SKELBIMAS NEAKTYVUS