Įvairaus profilio statybininkai

  • 3.800 - 6.000 EUR prieš mokesčius Patirtis, kvalifikacija
  • Ieškomi darbuotojai statyboms ir renovacijoms Norvegijoje! Esame Osle veikiantis rangovas JPB Entreprenør AS. Teikiame platų spektrą paslaugų: nauja statyba, priestatų statyba, lauko ir vidaus renovacija, apdailos darbai ir kt. Projektai išsidėstę Oslo, Viken, Vestfold ir Telemark apylinkėse. Prie komandos kviečiame prisijungti patyrusius specialistus Jei: - turite patirties atliekant statybų darbus, - gebate dirbti savarankiškai ir komandoje, - turite vairuotojo pažymėjimą (privalumas) Jums siūlome: - pastovų, ilgalaikį darbą, - darbo automobilį kelionėms į projektus, visus reikiamus įrankius darbui atlikti, darbo rūbus bei saugos priemones, - mokymus privalomiems pažymėjimams įgyti: darbams aukštyje/liftais/pastoliais ir kt., - socialines garantijas, gyvybės draudimą, pensijos kaupimą (OTP), - atlyginimą nuo 215-250 kr., priklausomai nuo Jūsų darbo patirties ir sugebėjimų - galimybę reguliariai grįžti į Lietuvą, - padedame su apgyvendinimu.
  • Draugiškas kolektyvas Saugi darbo aplinka Galimybė įsigyti sertifikatus
  • Pirmadienis-penktadienis 7-18 val. + šeštadienis 8-16( nevisada) - Pilnas etatas
  • Užsienis
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

turite patirties atliekant statybų darbus, gebate dirbti savarankiškai ir komandoje, turite vairuotojo pažymėjimą (privalumas) kalbate anglų kalba

APIE KOMPANIJĄ

Esame Osle veikiantis rangovas JPB Entreprenør AS. Teikiame platų spektrą paslaugų: nauja statyba, priestatų statyba, lauko ir vidaus renovacija, apdailos darbai ir kt. Projektai išsidėstę Oslo, Viken, Vestfold ir Telemark apylinkėse.

Įvairaus profilio statybininkai, JPB Entreprenør AS

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS