Bokštinio krano operatorius (-ė)

  • 6 - 7 EUR €/val. į rankas
  • Darbo pobūdis: - Gelžbetonio ir kitų metalinių konstrukcijų montavimas bokštiniu kranu 16/24 t; - Darbas statybos objektuose Lietuvoje su galimybe važinėti į komandiruotes Švedijoje.
  • Mes siūlome: - Kompensuojamos visos komandiruotės išlaidos - darbuotojai apgyvendinami, organizuojamas ir apmokamas nuvykimas ir parvykimas; - Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visą parą; - Visus reikalingus mokymus, į kuriuos investuoja įmonė.
  • Darbo grafikas gali skirtis prikausomai nuo statybos objekto. Užsienyje 3 savaitės komandiruotėje, 1 savaitė poilsiui Lietuvoje -
  • Vilnius
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- Bokštinio krano operatoriaus darbo patirtis; - Statybos montavimo darbų vykdymo patirtis; - Saugaus darbo su bokštiniu kranu žinios ir įgūdžiai; - Kranų priežiūros, darbų vykdymo kranais taisyklių išmanymas; - Kėlimo technikos mechanizmų sandaros, galimų gedimų ir jų šalinimo žinios; - Dėmesingumas, savarankiškumas ir atsakomybė.

APIE KOMPANIJĄ

INHUS Construction, UAB Konstrukcijų montavimo paslaugas įvairios paskirties pastatams siūlome tiek Lietuvoje, tiek Skandinavijos šalyse. Dirbame su stambiausiomis šių šalių statybų kompanijomis ir nekilnojamojo turto plėtros įmonėmis.

Bokštinio krano operatorius (-ė), INHUS

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+370 68896927
SKELBIMAS NEAKTYVUS