Statybos darbų vadovas (-ė) Švedijoje

  • 4.959 - 5.785 EUR prieš mokesčius
  • - Statybos darbų planavimas, organizavimas ir priežiūra objekte; - Vykdomų darbų paskirstymas ir kontrolė; - Subrangovų darbo kontrolė ir koordinavimas; - Techninės statybų dokumentacijos ir ataskaitų ruošimas.
  • - Nemokamas apgyvendinimas; - Motyvacinė sistema: priedai, priklausantys nuo darbo rezultatų; - Nemokami pusryčiai; - Lanksčiai derinamas grįžimas į Lietuvą; - Darbas su įdomiais, dideliais projektais!
  • Pilnas etatas
  • Užsienis

REIKALAVIMAI

- Statybos darbų vadovo patirtis; - Statybų dokumentacijos rengimo ir tvarkymo įgūdžiai; - Geras anglų kalbos žinojimas.

APIE KOMPANIJĄ

Grafton Recruitment yra viena didžiausių personalo atrankos įmonių Europoje. Daugiau nei 30 metų savo klientams teikiame kandidatų paieškos ir atrankos, nuolatinio ir trumpalaikio įdarbinimo paslaugas Čekijoje, Vengrijoje, Lenkijoje, Slovakijoje ir Lietuvoje. Galime jums padėti greičiau siekti svajonių karjeros - tiek patyrusiems savo srities profesionalams, tiek pradedantiems specialistams padėsime atrasti lūkesčius atitinkančias karjeros galimybes. Leiskite mums būti jūsų profesinės ateities architektais.

Statybos darbų vadovas (-ė) Švedijoje, Grafton Recruitment Lithuania

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI