Personalo atrankų ir įdarbinimo koordinatorė (-ius)

  • 900 - 1.300 EUR prieš mokesčius
  • Apie mus: Esame aktyvi, iššūkius mėgstanti įmonė ir norime į savo komandą pakviesti energingą bei pozityvų naują komandos narį (-ę), kuris (-i) kartu su mumis ieškos naujų galimybių personalo paieškos, atrankos, įdarbinimo srityse bei prisidės prie Gi Group žinomumo didinimo Lietuvoje.
  • Galimybę prisijungti prie tarptautinės personalo atrankų ir įdarbinimo kompanijos Patirti daug iššūkių, kurie padės augti profesinėje srityje Stiprią, vieningai tikslo siekiančią komandą bei puikią darbinę aplinką.
  • - Pilnas etatas
  • Vilnius
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

aukštojo išsilavinimo; sėkmingos organizacinio/vadybinio darbo patirties; kūrybiško požiūrio į darbuotojų paiešką ir atranką; vidinės motyvacijos, pozityvaus požiūrio ir noro tobulėti; gerų anglų kalbos žinių, rusų k. - privalumas.

APIE KOMPANIJĄ

Grafton Recruitment yra viena didžiausių personalo atrankos įmonių Europoje. Daugiau nei 30 metų savo klientams teikiame kandidatų paieškos ir atrankos, nuolatinio ir trumpalaikio įdarbinimo paslaugas Čekijoje, Vengrijoje, Lenkijoje, Slovakijoje ir Lietuvoje. Galime jums padėti greičiau siekti svajonių karjeros - tiek patyrusiems savo srities profesionalams, tiek pradedantiems specialistams padėsime atrasti lūkesčius atitinkančias karjeros galimybes. Leiskite mums būti jūsų profesinės ateities architektais.

Personalo atrankų ir įdarbinimo koordinatorė (-ius), Grafton Recruitment Lithuania

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS