Klientų aptarnavimo specialistas su techniniu išsilavinimu

  • Nuo 900 EUR į rankas po bandomojo laikotarpio įsigalioja priedų sistema, suteikianti galimybes užsidirbti motyvuojantį atlyginimą
  • Mūsų klientas yra įmonė, gaminanti modulines gamybos linijas stambiausioms Lietuvos gamybos įmonėms. Ieškome žmogaus su techniniu išsilavinimu, kuris galėtų aptarnauti jau turimus klientus. Darbo pobūdis: - Ryšių su klientais palaikymas; - Klientų poreikių ir problemų analizė; - Sprendimų siūlymas; - Naujų produktų ir paslaugų pristatymas klientams. Kodėl reikalingas techninis išsilavinimas? Nes mes parduodame: - Įmonėje konstruojamas smulkiosios mechanizacijos priemones; - Darbo vietų įrengimo modulines lengvąsias konstrukcijas LOGIFORM; - Įmonės atstovaujamų gamintojų produktus.
  • - Galimybę augti ir tobulėti mechatronikos ir pardavimų srityse; - Galimybę prisidėti prie realaus sprendimo klientui įgyvendinimo, matant realius savo darbo rezulta - Paprastą žmogišką bendravimą, draugišką atmosferą ir komandinį darbą siekiant gerų įmonės rezultat - Sąžiningą ir įdėtas pastangas atitinkantį darbo užmokestį.
  • - Pilnas etatas
  • Vilnius
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- Aukštasis techninis / inžinerinis Išsilavinimas; - Bent 1 metų darbo patirtis panašioje pozicijoje (klientų aptarnavimas/pardavimai); - Nuosavas automobilis (įmonė kompensuos jo naudojimą pagal galiojančią tvarką).

APIE KOMPANIJĄ

Grafton Recruitment yra viena didžiausių personalo atrankos įmonių Europoje. Daugiau nei 30 metų savo klientams teikiame kandidatų paieškos ir atrankos, nuolatinio ir trumpalaikio įdarbinimo paslaugas Čekijoje, Vengrijoje, Lenkijoje, Slovakijoje ir Lietuvoje. Galime jums padėti greičiau siekti svajonių karjeros - tiek patyrusiems savo srities profesionalams, tiek pradedantiems specialistams padėsime atrasti lūkesčius atitinkančias karjeros galimybes. Leiskite mums būti jūsų profesinės ateities architektais.

Klientų aptarnavimo specialistas su techniniu išsilavinimu, Grafton Recruitment Lithuania

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS