Darbuotojų saugos ir sveikatos specialistas (-ė) BE PATIRTIES

  • 1.100 - 1.500 EUR prieš mokesčius
  • Stipri elektros energetikos kompanija kviečia prisijungti prie savo komandos! Norėtum dirbti DARBUOTOJŲ SAUGOS IR SVEIKATOS SPECIALISTU, tačiau trūksta patirties? Ne bėda! Jei turi išsilavinimą elektros srityje ir AK kategoriją – suteiksime visus reikalingus apmokymus ir pažymėjimus. Plačiau apie darbą: Kontroliuosi darbuotojų saugos ir sveikatos, gaisrinės saugos ir aplinkosaugos privalomų teisės aktų laikymąsi Bendrovėje; Atliksi darbo vietų patikrinimus; Užtikrinsi Bendrovės darbų, gaisrinės saugos ir aplinkosaugos įgyvendinimą bei vykdymo kontrolę; Rengsi bei pildysi darbuotojų saugos ir sveikatos, gaisrinės saugos ir aplinkosaugos norminius dokumentus; Organizuosi mokymus ir atestavimus Bendrovės darbuotojams.
  • Bendrovė apmoka kvalifikacijos kėlimo ir kitus mokymus; Augimas savo srities profesionalų komandoje; Sporto užsiėmimai ir šventės kartu!
  • - Pilnas etatas
  • Panevėžys
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- Aukštasis elektrotechninis išsilavinimas (elektra) - BŪTINA; - Apsaugos nuo elektros kategorija (AK); - B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

APIE KOMPANIJĄ

Grafton Recruitment yra viena didžiausių personalo atrankos įmonių Europoje. Daugiau nei 30 metų savo klientams teikiame kandidatų paieškos ir atrankos, nuolatinio ir trumpalaikio įdarbinimo paslaugas Čekijoje, Vengrijoje, Lenkijoje, Slovakijoje ir Lietuvoje. Galime jums padėti greičiau siekti svajonių karjeros - tiek patyrusiems savo srities profesionalams, tiek pradedantiems specialistams padėsime atrasti lūkesčius atitinkančias karjeros galimybes. Leiskite mums būti jūsų profesinės ateities architektais.

Darbuotojų saugos ir sveikatos specialistas (-ė) BE PATIRTIES, Grafton Recruitment Lithuania

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS