Užsakymų surinkėjas

  • 800 - 1.200 EUR į rankas prisideda bonusai
  • Nori pasijausti kaip X-MENAS? Ateik dirbti pas mus! Šiuo metu ieškome PREKIŲ SURINKĖJO darbui su naujausia „Vision picking“ technologija! Negirdėjai tokios? Tai tokia technologija, kurios dėka Tu kaip grybus po lietaus rinksiesi bonusus, o prekių surinkimas taps dar paprastenis! Tavęs čia laukia ne tik piniginiai priedai, gardi kava, fainas jaunatviškas kolektyvas, bet ir kas kas mėnesį pasirinkta gardžių gėrimų pakuotė! Įdomu? Susisiek ir viską Tau papasakosime! DARBO POBŪDIS: - Vairuodamas elektrinį vėžimėlį (apmokysime vietoje) komplektuosi produkto paletes išvežimui; - Surinkinėjant užsakymus naudosiesi užsakymų surinkimui pritaikytą technologiją, kuri padės darbus atlikti greičiau ir paprasčiau.
  • - Papildomus priedus, priklausančius nuo Tavo asmeninių darbo rezultatų -Visus savaitgalius tik Tau! - Dirbsi draugiškame kolektyve moderniai įrengtoje tarptautinėje įmonėje. - Vaišinsiesi kava kiek tik širdis geidžia;
  • Trys besikeičiančios pamainos: 1 pamaina - nuo 6:00 iki 14:30; 2 pamaina - nuo 14:30 iki 23:00; 3 pamaina - nuo 22:00 iki 6:00. Darbo grafiką galima derintis. - Pilnas etatas
  • Kaunas

REIKALAVIMAI

Tikimės, kad galėsi dirbti fizinį darbą bei atliksi jį atidžiai. Daugiau jokių specifinių reikalavimų netaikome – tad nieko nelauk ir prisijunk prie mūsų!

APIE KOMPANIJĄ

Drąsiai kreipkitės net jei netinka siūlomas darbas - turime daug klientų ir įvairaus pobūdžio darbų, tad galime jums padėti. Gi Group yra viena iš lyderiaujančių personalo atrankos ir valdymo įmonių pasaulyje. Veikiame keturiuose žemynuose, 57 valstybėse ir turime 20 metų patirties. Mes žinome, kad norintiems dirbti visada atsiras darbo! Daugiau darbo skelbimų įvairiuose miestuose rasite čia: http://gigroup.lt/ Šiuo metu žvalgaisi naujo darbo? Tuomet atrask naujausius Gi Group Lithuania šiandienos darbo pasiūlymus. Išsirink tau patinkantį darbo pasiūlymą ir kandidatuok super paprastai - mes laukiame Tavęs!

Užsakymų surinkėjas, Gi Group Lithuania

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI