Duomenų administratorė (-ius)

  • 800 EUR į rankas
  • Darbas su kompiuteriu: perkelti duomenis/failus iš vienos sistemos į kitą (daug rankinio darbo) vadovaujantis instrukcijomis. Pasiūlymas terminuotam laikotarpiui (maždaug mėnesiui) priklausomai nuo darbų kiekio.
  • - Galimybę įgyti vertingos patirties didelėje ir stabilioje tarptautinėje įmonėje. - Nuolaidas partnerių prekėms ir paslaugoms. - Draugišką, šiltą, visada pasiruošusį padėti kolektyvą.
  • I-V 8:00-16:45 val. - Pilnas etatas
  • Kaunas Draugystės g., Kaunas

REIKALAVIMAI

- Kompiuterinis raštingumas; - Atidumas, kruopštumas, atsakingumas. Kandidatuodami į šią poziciją, Jūs sutinkate, kad UAB Gi Group Lithuania tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir specialiųjų kategorijų duomenis atrankų ir paieškos į laisvas darbo vietas tikslais UAB Gi Group Lithuania privatumo politikoje nurodyta tvarka. Taip pat Jūs sutinkate, kad Jūsų duomenys būtų saugomi UAB Gi Group Lithuania duomenų bazėje 30 mėnesių. UAB Gi Group Lithuania įsipareigoja saugoti Jūsų konfidencialumą. Daugiau informacijos: lt.gigroup.com/informacija-apie-asmens-duomenu-tvarkyma/

APIE KOMPANIJĄ

Drąsiai kreipkitės net jei netinka siūlomas darbas - turime daug klientų ir įvairaus pobūdžio darbų, tad galime jums padėti. Gi Group yra viena iš lyderiaujančių personalo atrankos ir valdymo įmonių pasaulyje. Veikiame keturiuose žemynuose, 57 valstybėse ir turime 20 metų patirties. Mes žinome, kad norintiems dirbti visada atsiras darbo! Daugiau darbo skelbimų įvairiuose miestuose rasite čia: http://gigroup.lt/ Šiuo metu žvalgaisi naujo darbo? Tuomet atrask naujausius Gi Group Lithuania šiandienos darbo pasiūlymus. Išsirink tau patinkantį darbo pasiūlymą ir kandidatuok super paprastai - mes laukiame Tavęs!

Duomenų administratorė (-ius), Gi Group Lithuania

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI