Užsakymų surinkėjas (įvairūs grafikų variantai, tinka ir studentams)

  • 600 - 1.300 EUR į rankas (plius motyvaciniai priedai)
  • Turi entuziazmo? Turime Tau darbo! Šiuo metu rinkos lyderė "Barbora" prie savo draugiškos, veržlios ir tikrai fainos komandos kviečia prisijungti UŽSAKYMŲ SURINKĖJUS. DARBO POBŪDIS: rinksi ir tikrinsi klientų prekių krepšelius, pro Tavo akis nepraslys nė mažiausios detalės ir dirbsi komandoje su kitais kolegomis. Esi studentas ir nori dirbti nepilnu etatu? Ne problema - sudarysime individualų grafiką pagal Tavo poreikius!
  • - Patirtis ir galimybė augti sėkmingoje, ambicingoje ir naujoves mėgstančioje tarptautinėje įmonėje; - Motyvaciniai priedai už surinktų prekių kiekį! - Visada nemokami pietūs, gėrimai ir patogios poilsio zonos atsipūsti; - Individualiai sudaromas darbo grafikas, tinkamas ir studentams; - Šltas, pramogas mėgstantis kolektyvas, kuriame jausiesi bendruomenės dalimi.
  • Sudarysime individualų darbo grafiką pagal Tavo poreikius pilnu arba nepilnu etatu - Pilnas etatas, 0.90 / 0.80 / 0.75 / 0.50 / 0.25 / 0.20 etato
  • Vilnius

REIKALAVIMAI

- Mums svarbiausia - Tavo entuziazmas dirbti. Už greitį ir darbą be klaidų tavęs lauks papildomi priedai! - Galimybė vykti į darbo vietą MAXIMA BAZĖJE.

APIE KOMPANIJĄ

Drąsiai kreipkitės net jei netinka siūlomas darbas - turime daug klientų ir įvairaus pobūdžio darbų, tad galime jums padėti. Gi Group yra viena iš lyderiaujančių personalo atrankos ir valdymo įmonių pasaulyje. Veikiame keturiuose žemynuose, 57 valstybėse ir turime 20 metų patirties. Mes žinome, kad norintiems dirbti visada atsiras darbo! Daugiau darbo skelbimų įvairiuose miestuose rasite čia: http://gigroup.lt/

Užsakymų surinkėjas (įvairūs grafikų variantai, tinka ir studentams), Gi Group Lithuania

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI