UŽSAKYMŲ SKIRSTYTOJAS

  • 750 - 800 EUR į rankas
  • Darbo rinkos lyderė - Švedijos baldų gamybos kompanija IKEA ieško komandos pastiprinimo – UŽSAKYMŲ SKIRSTYTOJO. Norėtum dirbti po paskaitų? O gal savaitgaliais? Čia galėsi pats pasirinkti, kokiu darbo grafiku dirbti. Be komfortabilių darbo sąlygų Tavęs laukia tikrai draugiškas ir jaunatviškas kolektyvas bei supratingas vadovas. Susidomėjai? Susipažink su darbo pasiūlymu ir sužinok kodėl dar verta čia dirbti! DARBO POBŪDIS Skenerio ir rankinio krautuvo pagalba sandėliuosi užsakymus pagal dydžius.
  • - Šiuolaikišką, į darbuotojų gerovę orientuotą darbo aplinką, išskirtinai draugišką kolektyvą; - Skanius, sveikus, beveik nemokamus pusryčius, pietus ir vakarienę bei nemokamus skanėstus; - Vidines ir tarptautines karjeros galimybes; - Neribotą kiekį skanios ir nemokamos kavos bei arbatos; - Apmokymus naujai prisijungusiems bei asmens tobulėjimo mokymus; - Patogias ir gražias darbo uniformas, kurių švara pasirūpinsime mes.
  • Suderinsime individualų, Tau patogiausią grafiką. Darbo laiko intervalas 7:00-20:00. - Pilnas etatas
  • Kaunas
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Tikimės, kad esi apsukrus, energingas ir toks pats draugiškas kaip ir mes!

APIE KOMPANIJĄ

Drąsiai kreipkitės net jei netinka siūlomas darbas - turime daug klientų ir įvairaus pobūdžio darbų, tad galime jums padėti. Kandidatuodami į šią poziciją jūs sutinkate, kad UAB "Gi Group Lithuania" naudos jūsų asmens duomenis atrankos tikslais ir norėdami pateikti jums tinkamiausius darbo pasiūlymus. Gi Group yra viena iš lyderiaujančių personalo atrankos ir valdymo įmonių pasaulyje. Veikiame keturiuose žemynuose, 57 valstybėse ir turime 20 metų patirties. Mes žinome, kad norintiems dirbti visada atsiras darbo! Daugiau darbo skelbimų įvairiuose miestuose rasite čia: http://gigroup.lt/

UŽSAKYMŲ SKIRSTYTOJAS, Gi Group Lithuania

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS